Bücher: Religion

Zahl der Lose: 41

17243.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17244.

Rufpreis:
1 200 HUF

17245.

Rufpreis:
1 600 HUF

17246.

Rufpreis:
1 000 HUF

17247.

Rufpreis:
2 000 HUF

17248.

Rufpreis:
1 600 HUF

17249.

Rufpreis:
1 000 HUF

Blaskó Mária: Kaszap István útján. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
17250.

Rufpreis:
1 200 HUF

Újszövetségi görög-magyar szótár. Szerk.: Dr. Kiss Jenő. Bp., 1951, Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
17251.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942-1944 Esztergom Ősrégi Szemináriuma, 3 szám: I. évf. 1. és 2. sz. (1942. dec., 1943. jún.), III. évf. 2. sz. (1944. jún.) Szerk. és kiadja: Esztergomi Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. (Bp., "Élet"-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, vegyes, kissé foltos állapotban.
17252.

Rufpreis:
1 800 HUF

17253.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Kegyes Korán értelmezésének fordítása 1-3.- , 29-30- rész fejezet. Bp., 2006-2004, Iszlám Egyház Fordító Iroda. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötések, jó állapotban.
17254.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF