Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 194

15514.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15518.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Hőgye István: Tudósok, művészek levelei Zemplén Levéltárában. Acta Archivistica 1.Miskolc, 1996, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15535.

Rufpreis:
1 200 HUF

G. Jakó Mariann, Hőgye István: Választási dokumentumok a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban 1848-1948. Acta Archivistica 6.Miskolc, 1999, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
15536.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dobrossy István, G. Jakó Mariann: A gazdasági élet dokumentumai a Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara irataiban. Acta Archivistica 7.Miskolc, 2000, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
15537.

Rufpreis:
1 200 HUF

Belvárosunk tegnap és ma. Szerk.: Szilák Józsefné. Bp., 1970, Minerva.Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
15549.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vegyes Békés megye könyvtétel, 3db. Békés megye harminc éve. Szerk.: Daniss Győző- Sass Ervin. Szolnok, 1975, Szolnoki Nyomda Vállalat. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, karcos, kopott borítóval. + Békés megye gazdasági földrajza. Szerk.: Dr. Krajkó Gyula. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé foltos állapotban. + Békés megye 1944-1945-ben. A felszabadulás és a népi demokratikus forradalom első esztendeje a viharsarokban. Tanulmányok. Szerk.: Dér László- Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1975, MSZMP Békés Megyei Bizottsága- Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítróval.
15551.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Hajdu Imre: Új város született. (1951-1966). Tiszaújváros, 2002, HAJDU-VINPRESS Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15552.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vegyes könyvtétel: 2 db : Gyárfás Ágnes: Miskolc a századfordulón. Borsod-Miskolci füzetek irodalomtörténet 10. Miskolc, 1974, Miskolc Városi Könyvtár kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.;Miskolc 19-19. századi történetének ajánlott irodalma. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei levéltári füzetek 37. Összeáll.: Faragó Tamás. Miskolc, 1999, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
15557.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Az Mester Emberek Míveinek árazása. Váltó- és vásármíves magyar szabók, német szabók és zubbonyosok árszabásai(1926-1820). Szerk: Flórián Mária. Bp., 1998, MTA Néprajzi Kutatóintézet.Kiadói papírkötés , jó állapotban.
15577.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

M. Mester Katalin: Sorsok Zalától a Mátráig. Veszprém, 2009, Püski. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15579.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Nagy Katalin: "Az emlékezetnek méltó történetek". Fejezetek Bőcs község múltjából a kezdetektől 1990-ig. Bőcs, 2008, Bőcs Községi Önkormányzatának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
15584.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF