Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635792
15727
429
Books: History
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpádházi királyok alatt. II. kötet. Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó-Vállalata. Új Folyam XIV. kötet. Bp.,1893, MTA. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban. 2502929
15728
429
Books: History
2443727
15729
429
100
Books: History
Az 1918-19-es magyarországi forradalmak.Szerk.: M. Szabó Mária. Bp, 1978, a TIT Országos Központ Társadalomtudományi Osztályának kiadványa. Papírkötésben, kissé kopott és foltos állapotban. Megjelent 3000 példányban. 2669433
15730
429
Books: History
Szabó György: Mediterrán mítoszok és mondák. Mitológiai kislexikon. Bukarest, 1973., Kriterion. Kiadói keménykötés. 2645331
15731
429
Books: History
2645234
15732
429
Books: History
Raffay Ernő: Erdély 1918-1919-ben. Szeged,[1988.], Jate. Kiadói papírkötés. 2643287
15733
429
Books: History
2645363
15734
429
Books: History
Marx és Engels Magyarországról. Cikkek, levelek, szemelvények. Bp., 1974. Kosstuh. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fakó gerinccel.
2453093
15735
429
100
Books: History
N. Pataki Márta: A Kossuth Nyomda története 1884-1984. Bp., 1984. Kossuth Nyomda. 321 p. Kiadói műbőr kötésben. 2414994
15736
429
100
Books: History
3 db történelem témájú könyv. G.K. Zsukov. Emlékek gondolatok. Bp., 1970, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés + Alexander Werth. Oroszország nagy háborúja 1941-1945. Bp., 1971, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Alexandr Blok: A cári hatalom végnapjai. Bp., 1987, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. 2645180
15737
429
Books: History
2641763
15738
429
Books: History
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Borítón apróbb sérüléssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF