Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 325
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2721987
17487
429
Frankenburg Adolf: Estikék. I. köt. Frankenburg Munkái Első rész. Pest, 1844, Heckenast Gusztáv, 8+253 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
2705205
17488
429
Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések. Bp., é.n. Franklin. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben
2726605
17489
429
Kiss József: Kiss József ujabb költeményei. 1883-1889. Első kiadás. ; Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Harmadik kiadás. Bp., 1891-1889, Révai, VIII+143+95 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
2705207
17490
429
2705219
17491
429
Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászon kötésben
2726560
17492
429
Kuprin, [Alekszandr Ivanovics]: Szulamit. Ford.: Gellért Gergely. Bp., 1958., Európa. Számos színes illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, 5 lap meglazult.
2707965
17493
429
900
Dr. Szilágyi Vilmos: Szerelmi kultúránk, képeskönyv a szexről. Bp., 1988, Magyar Eszperantó Szövetség. Illusztrált, papírkötés, jó állapotban;
2708785
17494
429
2690827
17495
429
Sámuel Nicolette: Az emberi és környezeti kölcsönhatások vizsgálata. Építéstudományi Intézet tanulmány tervezet. Bp., 1971, Építéstudományi Intézet, (8)+238 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel. Megjelent 30 példányban.
2443010
17496
429
100
2400920
17499
429
100
Drotleff Zoltán: Az iránytű. Bp., 2015, AccordiA. Kiadói papírkötés. Dedikált.
2400898
17500
429
100
Újvári Ferenc: Vers a lelkem. Bp., 2018, Krúdi. Kiadói papírkötés. Dedikált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF