Lovaglás, hajtás és málhásállatvezetés. (L. H. M.) A m. kir. honvédelmi minisztérium kiaddványa. Bp., 1937., Stádium. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal és borítóval.
Krúdy Gyula: A 42-ős mozsarak. Mühlbeck Károly rajzaival. Krúdy Gyula összegyűjtött munkái. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 181+(3) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1980-1987 Az R-107T rádiókészülék kezelési utasítása, I-II. köt. Egészvászon-kötésben. + Műszaki törzskönyv az R-107 T típusú híradó készülékhez. Papírkötésben, koszos borítóval.
Rada Tibor: A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia és a Testvérintézetek összefoglalt története (1830-1945) I. kötet. Calgary-Bp., 1998. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Waffen im Einsatz - Die deutsche Wehrmacht im 2. Weltkrieg. Hamburg, 1976. (Fegyverek akcióban - A német Wehrmacht a II. világháborúban) Kiadói egészvászon-kötésben, papír borítóval, német nyelven. Jó állapotban.
Walter Markov-Heinz Helmert: Battles of World History. Edition Leipzig, 1978. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóval. Szép állapotban
Hadi múltunk kincsesháza. Szerk.: Dr. Ravasz István. Bp., 2009, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Illésfalvi Péter: "Gyopár a sapkánk dísze." Hegyivadásztiszt-képzés a magyar királyi honvéd Ludovika Akadémián. Bp., 2015., Magyar Napló - Írott Szó Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
Artillerie im I. Weltkrieg. 1914-1918. München, (1984), Wilhelm Heyne Verlag, 64 p. Képekkel gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kopott borítóval.