Dupka György (szerk.): "A felnégyelt Haza..." 100 év versei Trianontól napjainkig, 1920-2020. Ungvár-Bp., 2021, Intermix. 372 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Grafológus automata. 126264 sz. magyar szabadalom. Bp., [1939], Athenaeum, 7+(1) p. + 20 db melléklet hártyapapíron. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, a hártyapapírokon néhány sérüléssel.
Komlós Vilmos: Hol volt, hol nem volt... - - vidám emlékei. Szép Ernő előszavával. A borító Szigethy István munkája. Bp., [1942], Kalász Könyvkiadó Rt., 125+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
Dr. Molnár László: Gyorsszámolás. A számolás új gyorsmódszere (sztenometria). Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.