Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 398

Hogyor József: A bércek titkai. Veszprém., 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés. Dedikált.
17572.

Rufpreis:
1 600 HUF

17573.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bródy Sándor: Elmélkedések. Magyar Könyvtár 727-728. Bp.,[1914],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 83+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, részben felvágatlan lapokkal, pár lapon szakadással.
17574.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drotleff Zoltán: Lepréselt virágillat. Válogatott versek. Bp., 2014, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált
17575.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bene Edit: Keserv - édes. Mór, 2015, Bene Edit. Kiadói papírkötés. Dedikált
17576.

Rufpreis:
1 600 HUF

Francois Villon: A szegény Villon tíz balladája és szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp., 1940, Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 71 p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, laza kötéssel, kissé foltos lapokkal.
17577.

Rufpreis:
1 000 HUF

17578.

Rufpreis:
3 000 HUF

17579.

Rufpreis:
1 000 HUF

17580.

Rufpreis:
1 000 HUF

Színi Károly: Válogatott írások. Táncsics-sorozat 10. füzet. Szerk.: Marton Jenőné, Kovács Andrásné, Simor András. Az egyik szerkesztő, Simor András által DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 1995., Tevan Andor Gimnázium. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
17581.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Egy öreg báró: Gál Sándor pusztulása. Magyar Mesemondó 25. sz. Bp., 1888, Méhner Vilmos, szakadt, kissé foltos, 16 p.
17582.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Szathmáry Károly: Gondos András története vagy "Legfőbb kincs az egészség." Jó Könyvek 47. Bp., ,Méhner Vilmos, foltos, szakadt, ceruzás bejegyzésekkel, 30+2 p.
17583.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF