Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 405
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2710952
31214
425
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) ~1973. "Gárdos Mariska 1885-1973 / A forradalmi nőmozgalom kiemelkedő harcosa - Magyar Nők Országos Tanácsa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1- 2668900
31215
425
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Öntödei Vállalat Soproni Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus - Budapest 78" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (82mm) T:1-
2671637
31216
425
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." kétoldalas bronz emlékérem eredeti díszdobozában (69mm) T:1- Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." bronze commemorative medallion in original case. Sign: Kálmán Renner (69mm) C:AU
2686118
31217
425
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph / Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." silver patinated bronze commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error
2688425
31218
425
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Győr Város Emlékérem" egyoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (80mm) T:2
2671646
31219
425
Numismatik
Róna József (1861-1939) DN "Karmer Malkiel 1878-1932" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapon "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (72x47mm) T:1- kis patina
2709987
31220
425
Numismatik
Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" kétoldalas, patinázott, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/42,5mm) T:1
2603525
31221
425
Numismatik
Rónay Attila (1971-) "Boldog névnapot" műanyag öntvény (~186mm) T:2
2669015
31222
425
Numismatik
Rózsa Péter (1936-) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (~90x109mm) T:1-
2707264
31223
425
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955."Leonardo Da Vinci 1452-1519" egyoldalas bronz emlékplakett (91mm) T:2 patina 2560527
31224
425
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1969. "Felszabadulásunk 25. évfordulóján, Kispest 100.- A Tanácsok 20./ Budapest-XIX.-kerületéért végzett kiváló munkáért, Kárpáti Sándorné" Br emlékplakett (80mm) díszdobozban T:1- kis patina
2673839
31225
425
14000
Numismatik
Somló Sári (1886-1970) DN "Törekvései megértő szószólójának gróf Apponyi Albertnek emlékére - Magyarország Nőegyesületeinek Szövetsége" egyoldalas bronz plakett (65mm) T:2 patina, ph, karc
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF