Landkarten

Zahl der Lose: 114

1939 A Kárpát-medence gazdasági és stratégiai autópályái, térkép kis szakadással, vágott, 33×30 cm
14458.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

cca 1939 A magyarság települési határai, hajtott, vágott, 33×35 cm
14459.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Vegyes Egyesült Királysággal kapcsolatos tétel, 3 db: The United Kingdom and the Republic of Ireland térképe, London Central Pocketmap, Nicholson's What's in London térkép + The Tower of London, angol nyelvű prospektus.
14460.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1910-1930 Somogy vármegye térképe, 1:600.000, hajtott, 28x21 cm
14461.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Pécs város térképe, 1:18.000, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas Rt.-ny, 13x21 cm
14462.

Rufpreis:
800 HUF

1895 Budapest övezeti beosztása. Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Rajzolta: Dobrzyniecki Gergely. Kiadja: a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., Légrády-ny. Hajtva, szakadásokkal, 100x83,5 cm
14463.

Rufpreis:
4 000 HUF

1934 Dr. Cholnoky Jenő: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő- és 155 melléktérkép. Világstatisztika. Szerk.: - - . Bp., 1934, Győző Andor, 144+(2) p. + 141 t. (színes térképek, közte kihajthatóak) + 137+(3) p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti borító és gerinc egy részét felhasználták.
14464.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

6 db régi térkép, Budapest, Szentendre, Pécs, vegyes állapotban
14465.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Szolnok-Doboka vármegye térképe, 1 : 300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, sérült, viseltes állapotban, 43x36 cm
14466.

Rufpreis:
1 000 HUF

1930 A Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság menetrendje és viszonylatainak útvonala, kiadja a M. kir. állami térképészet, hajtott, 42x47 cm
14467.

Rufpreis:
6 000 HUF

A Kárpát-medence. Rajzolta: Kovács György és Szűcs Pál. Bp.,én., Magyar Külügyi Társaság,(Posner-ny., 42 (színes térképek,6 kihajtható) t. Kiadói spirálfűzött papírkötésben, kopott, szakadt borítóval, néhány foltos lappal.
14468.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

cca 1916-1918 G. Freytags Karte von Bulgarien / Bulgária térképe. 1 : 1.000.000. Kartograpische Anstalt G. Freytag & Berndt, Wien. Hajtva, kissé foltos, 88x61 cm
14469.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF