Vegyes Egyesült Királysággal kapcsolatos tétel, 3 db: The United Kingdom and the Republic of Ireland térképe, London Central Pocketmap, Nicholson's What's in London térkép + The Tower of London, angol nyelvű prospektus.
1895 Budapest övezeti beosztása. Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Rajzolta: Dobrzyniecki Gergely. Kiadja: a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., Légrády-ny. Hajtva, szakadásokkal, 100x83,5 cm
1934 Dr. Cholnoky Jenő: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő- és 155 melléktérkép. Világstatisztika. Szerk.: - - . Bp., 1934, Győző Andor, 144+(2) p. + 141 t. (színes térképek, közte kihajthatóak) + 137+(3) p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti borító és gerinc egy részét felhasználták.
1930 A Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság menetrendje és viszonylatainak útvonala, kiadja a M. kir. állami térképészet, hajtott, 42x47 cm
A Kárpát-medence. Rajzolta: Kovács György és Szűcs Pál. Bp.,én., Magyar Külügyi Társaság,(Posner-ny., 42 (színes térképek,6 kihajtható) t. Kiadói spirálfűzött papírkötésben, kopott, szakadt borítóval, néhány foltos lappal.
cca 1916-1918 G. Freytags Karte von Bulgarien / Bulgária térképe. 1 : 1.000.000. Kartograpische Anstalt G. Freytag & Berndt, Wien. Hajtva, kissé foltos, 88x61 cm