Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2675420
10373
425
2672205
10374
425
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj, 1924. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Alsó részén kissé sérült. 32x37 cm.
2679731
10375
425
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. Hátoldalán Tavaszi kiállítás (1928 v. 1929) raglapjával. 42x54 cm.
2650906
10376
425
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1943. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 41x53 cm.
2705705
10377
425
Edmund Schaefer (1880-1959), 4 db grafika: Részletek a régi Brémáról (Alt-Bremen). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Carl Vietor, Cassel kiadása. Az 1909-ben megjelent, 10 lapos mappából. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 37x27 cm és hasonló méretben. 2654178
10378
425
44000
Schaller István (1970-): Fény alagútja (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fakeretben. 53x69 cm
2654131
10379
425
85000
Schaller István (1970-): 12 nap, 2015. Olaj, vászon, fa. Jelezve jobbra lent és a hátoldalán. Fakeretben. 87x114 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
2705970
10380
425
28000
Paul Scharlott (1877-?): Viharos tenger (Stürmische See), 1945. Olaj, vászon, jelzett, javított. Hátoldalán német nyelven feliratozott. Dekoratív fakeretben. 76x95 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2709119
10381
425
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Debreceni Műhely Képző- és Iparművészeti Alkotóközösség 89/1924 szűriszámmal ellátott raglapjával. Fa keretben, 60×80 cm 2360235
10382
425
30000
Schéner Mihály (1923-2009): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×50 cm 2702439
10383
425
Scholz Erik (1926-1995): Téli táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 60×80 cm 2709798
10384
425
32000
Schubert Ernő (1903-1960): Fenyves. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 39,5×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF