Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2634931
10144
425
26000
Gulyás Dénes (1927-2003): Portré. Olaj, farost, jelzett. Szélein kissé sérült. 80x60 cm
2644218
10145
425
120000
2644330
10146
425
120000
2704155
10147
425
Gulyás Dénes (1927-2003): Tó. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39×48,5 cm
2541257
10148
425
7500
2712917
10149
425
Gy. Molnár István (1933-2010): Kis sziget. Rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Paszpartuban. 18x28,5 cm
2693103
10150
425
2689414
10151
425
36000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm. Pályafutását a Csernus Tibor által kezdeményezett Magyar Szürrealisták csoportjában kezdte. Az 1960-as évek elején pop-art hatású montázsszerű, szürreális-naturalista képeket alkotott. Fenegyereknek számított a féldiktatúra szemében. Pályája elejétől egyaránt jellemzi az oldottabb festésmód és a naturálisan precíz ecsetkezelés, a színes és a sötétbarnás, többnyire tónusosan festett képek sorozata. / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
2553701
10152
425
600
2543574
10153
425
70000
2709779
10154
425
28000
Haáz Sándor (1912-2007): Erdélyi táj. Olaj, vászon. Ligatúrás jelzéssel. 52,5x37 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2689412
10156
425
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF