https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2704264
10108
425
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Lajos (1919-1998): Téli út. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2705988
10109
425
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkasházy Miklós (1895-1964): Hegyvidéki táj (Buda környéke). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42×30,5 cm / Watercolour on paper, signed lower right, framed with glass.
Das Lot is nicht erreichbar
2704847
10110
425
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fáy Dezső (1888-1954): Illusztráció Dante Komédiájához. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Feliratozott. Löbl Dávid és Fia nyomása, 11,5×9 cm 2427095
10111
425
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Ilona (1913-1983): Halastó Szentesnél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), lap teteje és alja kissé foltos, 27,5×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2704564
10112
425
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 30x19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2612119
10113
425
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fenster T. Gábor (1981-): Space compression. Egyedi, digitális grafika. Print, vászon. Jelzett a hátoldalon. 60×80 cm 2597641
10114
425
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Flontek Alex (?-): Délidő, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, sérülésnyomokkal, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2503871
10115
425
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fontos Sándor (1920-1991): Elhagyott udvar. Tempera, farost, jelzett, képcsarnokos sérült, üvegezett, fa keretben, 42×74 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2238080
10116
425
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Forster Jakab (1946 - ) Ráckeve. Akvapasztell, papír. Jelzett. 33 x 48 cm Keretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2710196
10117
425
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció Szitanyomat, papír, jelzett, 40×27 cm / screenprint on paper, signed
Das Lot is nicht erreichbar
2710197
10118
425
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, lapméret: 50×35 cm / screenprint on paper, signed
Das Lot is nicht erreichbar
2689409
10119
425
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, 32,5×21 cm. Művei sajátosan egyesítik a geometrikus kubizmus és az absztrakció jegyeit a prekolumbián művészet elemeivel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse