https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 215
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2704836
15121
425
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hambuch Vendel (szerk.): Németek Budapesten. Bp., 1998, Fővárosi Német Kisebbségi Önkormányzat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2649244
15122
425
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Steve Parish: Wilderness. Steve Parisch with Tony O'Connor, Allan Fox and Pat Slater. Paddington, 1993., Steve Parish Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2580293
15123
425
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A szabadságharc zalai honvédei. 1848-1849. Szerk.: Molnár András. Zalai Gyűjtemény 33. Zalaegerszeg, 1992., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. 2442075
15124
425
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2644383
15125
425
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Pető Andrea(szerk.): Hanák Péter- a Város polgára. Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
2644342
15126
425
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth J. András (szerk.): Fővárosi magántörténelem. Budapesti Negyed XVIII. évf. 68. sz. Bp., 2010, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1780593
15127
425
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világ körül. Útirajzok-Útikalandok. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2645292
15128
425
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
James Harpur-Jennifer Westwood: Legendák földjén. Ford.: B. Szűcs Margit. Bp., 1994., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2414681
15129
425
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Fejezetek, Pest megye történetéből. Egey Tibor (Szerk.) Bp., 1990, Pest Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2660624
15130
425
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Székesfőváros statisztikai zsebkönyve, 1939, szerkeszti Dr. Illyefalvi I. Lajos, Bpudapest Székesfőváros Statisztikai Hivatalának kiadása + Budapest 21 térkép utcanévjegyzék és idegenvezető címtár, kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel
Das Lot is nicht erreichbar
2688940
15131
425
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes útikönyv tétel, 4 db: Wierdl Viktor: Sváj. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.; Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
Das Lot is nicht erreichbar
2615345
15132
425
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Péter: Cigányok Miskolcon a 18. század közepén. Különlenyomat. Miskolc, 1993., Herman Ottó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse