Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 218

Bevilaqua Borsody Béla: Német maszlag. I. Othotól Adolf Hitlerig. 972-1945. Bp., 1945., Magyar Téka. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt, kissé sérült borítóval, a gerincen javítással, részben felvágatlan lapokkal.
15682.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vid. V. Jeromos: Szerémi György emlékiratának művelődéstörténeti adatai. Bp., 1910. Stephaneum. 179p.
15683.

Rufpreis:
800 HUF

Hope, Bob: I owe Russia $1200. ALÁÍRT! New York, Doubleday&Company. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15684.

Rufpreis:
3 000 HUF

A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Dante, 115+(1) p.+ 9 t. (2 kihajtható, 7 kétoldalas térkép). Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal.
15685.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rácz Árpád (szerk.): A Hitler rejtély. In. Rubicon Tematikus Könyvek. 2006, Rubicon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15686.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szőts Zoltán Oszkár: Az Országos Széchényi Könyvtár egykori első világháborús gyűjteménye. Nemzeti Téka - Bibliotheca Nationalis Hungariae. Bp., 2014, OSZK-Gondolat Kiadó. Kiadói papírkötés.
15687.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Toranska, Teresa: ONI. Sztálin lengyel bábjai. Bp., 1987, AB Független Kiadó. Szamizdat kiadás. Kiadói papírkötés.
15688.

Rufpreis:
2 800 HUF

15689.

Rufpreis:
1 600 HUF

E. Kovács Péter: Zsigmond király Seinában. Bp., 2014, Corvina. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15690.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zaisberger, Friederike - Hörmann, Fritz: Salzburg Schützen und Bürgergarden. Salzburg, 1996, Landesverband Salzburger Volkskultur. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15691.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gene Gurney: The war in the air. A picotral history of Wold War II Air Force in combat. With a foreword by General Curtis E. LeMay. New York,én., Crown Publishers. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15692.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Chrisopher Andrew - Vasili Mitrokhin: The sword and the shield. The Mitrokhin Archive and the secret history of the KGB. New York, 1999., Basic Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15693.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF