Hősök, akik a nemzetért éltek, haltak. Szerk.: Simon István. Bp., é.n., Totem Kiadó, 448 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpádházi királyok alatt. II. kötet. Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó-Vállalata. Új Folyam XIV. kötet. Bp.,1893, MTA. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
Az 1918-19-es magyarországi forradalmak.Szerk.: M. Szabó Mária. Bp, 1978, a TIT Országos Központ Társadalomtudományi Osztályának kiadványa. Papírkötésben, kissé kopott és foltos állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Borzsák István: A Nagy Sándor-hagyomány Magyarországon. Értekezések - emlékezések. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó, 48 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis folttal.
Rendőrségi célkeresztben a szélsőjobb. Dr. Sombor-Schweinitzer József rendőrfőkapitány-helyettes feljegyzése a szélsőjobboldali mozgalmakról, 1932-1943. A bevezetőt és a jegyzeteket Kovács Tamás írta. Pártok és politika. Bp., 2009., Gondolat. Kiadói papírkötés.
"...a háború szolgálatában". Főszerkesztői értekezletek. 1942. szept. 22-194. aug. 25. Sajtó alá rendezte és a jegyzeteket készítette: Joó András. Sipos Balázs bevezetőjével. Bp.,2007., Napvilág - MTI. Kiadói papírkötés
Magyar internacionalisták Szibériában és Távol-Keleten 1917-1922. Szerk.: Pach Zsigmond Pál, A. P. Okladnyikov. Bp., 1978., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példány.