Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 218

Hősök, akik a nemzetért éltek, haltak. Szerk.: Simon István. Bp., é.n., Totem Kiadó, 448 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15742.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bánhegyi Ferenc: Gróf Széchenyi István. Celldömölk, 2005, Apáczai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói bársonykötés.
15743.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpádházi királyok alatt. II. kötet. Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó-Vállalata. Új Folyam XIV. kötet. Bp.,1893, MTA. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
15745.

Rufpreis:
2 800 HUF

Michael Jordan: Encyclopedia of Gods. Over 2,500 deities of the world. London, 1992., Kyle Cathie Limited. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
15746.

Rufpreis:
2 000 HUF

15747.

Rufpreis:
1 400 HUF

15748.

Rufpreis:
1 400 HUF

Borzsák István: A Nagy Sándor-hagyomány Magyarországon. Értekezések - emlékezések. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó, 48 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis folttal.
15749.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szilassy Sándor: A nagyhatalmak játékterében. Történelmi tanulmányok. DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2002., Új Horizont - OOK-Press. Kiadói kartonált papírkötésben.
15750.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rendőrségi célkeresztben a szélsőjobb. Dr. Sombor-Schweinitzer József rendőrfőkapitány-helyettes feljegyzése a szélsőjobboldali mozgalmakról, 1932-1943. A bevezetőt és a jegyzeteket Kovács Tamás írta. Pártok és politika. Bp., 2009., Gondolat. Kiadói papírkötés.
15751.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szikora András: Katonagalambok, hírvivő galambok. Bp.,1983, Zrínyi. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
15752.

Rufpreis:
800 HUF

"...a háború szolgálatában". Főszerkesztői értekezletek. 1942. szept. 22-194. aug. 25. Sajtó alá rendezte és a jegyzeteket készítette: Joó András. Sipos Balázs bevezetőjével. Bp.,2007., Napvilág - MTI. Kiadói papírkötés
15753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar internacionalisták Szibériában és Távol-Keleten 1917-1922. Szerk.: Pach Zsigmond Pál, A. P. Okladnyikov. Bp., 1978., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példány.
15754.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF