Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 415

Csenkey Éva: Zsolnay szecessziós kerámiák. Bp., 2000, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16685.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Turczi István: Erotikon. Eifert János aktfotóival. Bp., 2008, Kossuth Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16686.

Rufpreis:
3 000 HUF

Harangozó Márta: Varga Imre. Bp., 1989, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. Gazdag képanyaggal, Varga Imre szobrász műveinek fotóival illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16687.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fényirdák, fényképészeti műtermek. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16688.

Rufpreis:
3 000 HUF

Keleti Gusztáv: Művészeti dolgozatok. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1910, Franklin-Társulat, 652 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16689.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nemes Mihály: A magyar jelmez és fejlődése dióhéjban. Pozsony-Bp., é.n. Stampel. 104p. Sok rajzzal. Festett Gottermayer egészvászon kötésben
16690.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaudí, an introduction to his architecture. 2001, Triangle Postals. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16691.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kádár Béla (1877-1956.) Zenészek, 1928. Bp., 2018, Virág Judit, 47+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16692.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csányi János: Színházi ember. Íves Könyvek 13. Bp., 1996, (NYOMDACOOP), 29+(3) p. (Mellékleletek: ismertető + 6 db képeslap). Kiadói varrott papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (50./300) példány.
16693.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dunhill, Alfred: The Pipe Book. Preface by Richard Dunhill. Guilford, 2002, The Lyons Press. Fekete-fehér ábrákkal és képtáblákkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16694.

Rufpreis:
1 800 HUF

16695.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egri Mária: Sváby Lajos. Bp., 1995, [MOL Rt.], 100 p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadóipapír védőborítóban. Sváby Lajos (1935-2020) festőművész által DEDIKÁLT példány.
16696.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF