Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 415
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2713583
16817
425
Books: Architecture, Art
2 db kiállítási katalógus: Székely Bertalan kiállítás. Bp., 1955, Országos Szépművészeti Múzeum-Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + 70 művész kiállítása. Bp., 1957, Ernst Múzeum-Műcsarnok. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
2713557
16818
425
Books: Architecture, Art
Akt-mappa 1984. Vál.: Győri Lajos. Bp., Idegenforgalmi és Propaganda Kiadó Vállalat, 27 t. (hiányos). Magyar és német nyelvű. Kissé gyűrött kiadói papírmappában. 2713627
16819
425
Books: Architecture, Art
Kabdebó Gyula: A szobrászat története. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIX-XX. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1909, ifj. Nagel Ottó, 178+(2) p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.
2709666
16820
425
Books: Architecture, Art
Antalné Szathmáry Ilona: Textilmunkák, bőrmunkák. Bp., 1982., Műszaki. Kiadói papírkötés.
2710537
16821
425
Books: Architecture, Art
1907 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évf., 5. sz. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, egy színes képtáblával (Márk Lajos Nyári délután c. olajfestményének reprodukciója). Thoroczkai-Wigand Ede: Az én falum melléklettel, rajta Thoroczkai-Wigand Ede rajzaival, (8. sztl. lev.) Kiadói tűzött papírkötés, sérült, leváló borítóval, egy lap hiánnyal. (299-300 p.)
2689136
16822
425
900
Books: Architecture, Art
Molnár László: Iparművészeti törekvések a reformkori Magyarországon. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
2684298
16823
425
Books: Architecture, Art
Schlemmer-Moholy-Nagy-Molnár: A Bauhaus színháza. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2705849
16824
425
Books: Architecture, Art
Homoródy József (szerk.): A magyar film húsz éve (1945-1965). Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2693504
16825
425
Books: Architecture, Art
Galsai Pongrác: Csortos Gyula. Arcok és vallomások. Bp., 1972., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
2708371
16826
425
Books: Architecture, Art
Perzynski, Friedrich: Der japanische Farbenholzschnitt. Seine Geschichte - Sein Einfluss. Die Kunst - Herausgegeben von Richard Muther. Dreizehnter Band. Berlin, é.n. (cca 1900-1910), Julius Bard. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, javított, hiányos gerinccel, kissé sérült borítóval. 2679669
16827
425
Books: Architecture, Art
Kézdi-Kovács László műveinek gyűjteményes kiállítása. Bp., 1906, Könyves Kálmán Rt. 11 p. Katalógus. Kiadói papírkötés.
2706355
16828
425
Books: Architecture, Art
Virág a művészetben. Budapest Székesfőváros Képtára és a Székesfővárosi Kertészet kiállítása 1946 május. Bp., 1946, k.n. 27 p. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF