Flohmarkt Zahl der Lose: 546
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2620374
11743
423
Flea Market
Fém gyertyatartó üveg díszekkel, kopott, 2db, m: 22cm
2627699
11744
423
24000
Flea Market
2630511
11745
423
46000
Flea Market
Réz ajtó és ablak kilincs garnitúrák 3 féle méretben. Mind újszerű állapotban, nagyrészt tartozékokkal együtt 7 + 4 pár, ablak: 28 db
2667122
11746
423
Flea Market
Réz - fa, falikar, enyhén csorba búrákkal, 34 cm
2659347
11747
423
Flea Market
1967 VW Bogár lámpabúra, jó állapotban, d: 18 cm
2659480
11748
423
Flea Market
3 db óriás lepke és csikóhal preparátum. sérülésekkel, tárolódobozban
2643177
11749
423
Flea Market
BSC Erlangen német futball zászló, 39x27,5 cm
2632472
11750
423
Flea Market
KF Eriksson's Prince No. 60, svéd gyártmányú, hordozható, kerozinos kemping tűzhely. Réz, jelzett, XX. sz. eleje. Néhány tartozéka hiányzik. m: 15,5 cm, d: 12,5 cm / KF Eriksson's Prince No. 60 Vintage Swedish paraffin-fueled camping stove, early 1900s, with some parts missing. m: 15.5 cm, d: 12.5 cm
2685891
11751
423
Flea Market
Búvárszivattyú Siren - 40. U230 V/50 Hz / Imax 4,2A / Pn 220 W / Qmax 1200 l/h / Hmax 60 m / IP 68. Kábelhossz: 30 m. Eredeti dobozában. 2685892
11752
423
Flea Market
Autós kávéfőző, originál dobozban, nincs kipróbálva. 2685893
11753
423
Flea Market
Ricci Ricci parfüm, original dobozban, 30ml 2685894
11754
423
Flea Market
Roberto Verino parfüm, original dobozban, 75ml
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF