Foto Zahl der Lose: 507
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2692460
13152
423
Photo
Cca 1900 Férfi portréfotója, Ladányi Ernő műterméből, szecessziós hátlappal és a hátoldalon pecsét jelzett, 17x11 cm
2693858
13153
423
Photo
cca 1880-1910 10 db vegyes keményhátú kabinetfotó, különböző műtermekből (Szilágyi Gyula Kispest, Békés Gy. Békéscsaba, stb.), 16x10,5 cm 2692440
13154
423
Photo
1891 Nő portréja Rauler H. Ernő műterméből kézzel jelzett amatőr fotó, a felületén kis sérüléssel, 16x11 cm
2690262
13155
423
Photo
14 db vegyes, régi és modern, gyerekeket, játékokat ábrázoló fotó 2690020
13156
423
30000
Photo
cca 1870 Fiatal magyar pár színezett, nagyméretű fotója üvegezett keretben. 22x17 cm
2658725
13157
423
Photo
cca 1930-40 Falkavadászat idején lóháton, ismeretlen magyar helyszínen. Fotó, jelzés nélkül, kartonra ragasztva. Üvegezett fakeretben, 14×24 cm
2658644
13158
423
Photo
cca 1930-40 Falkavadászat, ismeretlen magyar helyszínen. Fotó, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, karton széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 13×22,5 cm
2646302
13159
423
Photo
cca 1910-1920 4 db régi műtermi fotó kartonra kasírozva, vegyes állapotban, 18,5x11 cm és 23,5x17,5 cm között
2689990
13160
423
120000
Photo
1860-1960 A Hieronymi, Kléger és a Weininger család fotóalbuma a család tagjait ábrázoló 39, részben feliratozott fotóval. Az album elején Petőfi fénnyomatos portréja. A család tagjaiként az albumban szerepel többek között Hieronymi Károly (1836-1911) belügyminiszter, kereskedelemügyi miniszter, Kléger József (1830-1911) 1848-as honvéd huszár alszázados, későbbi törvényszéki bíró, a Honvédegyletek Országos Bizottságának elnöke, valamint a Kéger család több tagja is. Korabeli, javított geincű egészbőr album réz veretekkel. 2686609
13161
423
Photo
cca 1989 Zongorázni kéne már, 1 db modern nagyítás, 24x18 cm 2691044
13162
423
Photo
Matrózruhás portréfotó Perczel jelzéssel. kartonon. 24x17 cm 2687296
13163
423
Photo
Cipősdoboznyi vegyes fotó, főként családi életképek Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF