Foto

Zahl der Lose: 507

Cca 1900 Férfi portréfotója, Ladányi Ernő műterméből, szecessziós hátlappal és a hátoldalon pecsét jelzett, 17x11 cm
13152.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880-1910 10 db vegyes keményhátú kabinetfotó, különböző műtermekből (Szilágyi Gyula Kispest, Békés Gy. Békéscsaba, stb.), 16x10,5 cm
13153.

Rufpreis:
1 200 HUF

1891 Nő portréja Rauler H. Ernő műterméből kézzel jelzett amatőr fotó, a felületén kis sérüléssel, 16x11 cm
13154.

Rufpreis:
2 000 HUF

14 db vegyes, régi és modern, gyerekeket, játékokat ábrázoló fotó
13155.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1870 Fiatal magyar pár színezett, nagyméretű fotója üvegezett keretben. 22x17 cm
13156.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1930-40 Falkavadászat idején lóháton, ismeretlen magyar helyszínen. Fotó, jelzés nélkül, kartonra ragasztva. Üvegezett fakeretben, 14×24 cm
13157.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930-40 Falkavadászat, ismeretlen magyar helyszínen. Fotó, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, karton széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 13×22,5 cm
13158.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910-1920 4 db régi műtermi fotó kartonra kasírozva, vegyes állapotban, 18,5x11 cm és 23,5x17,5 cm között
13159.

Rufpreis:
1 200 HUF

1860-1960 A Hieronymi, Kléger és a Weininger család fotóalbuma a család tagjait ábrázoló 39, részben feliratozott fotóval. Az album elején Petőfi fénnyomatos portréja. A család tagjaiként az albumban szerepel többek között Hieronymi Károly (1836-1911) belügyminiszter, kereskedelemügyi miniszter, Kléger József (1830-1911) 1848-as honvéd huszár alszázados, későbbi törvényszéki bíró, a Honvédegyletek Országos Bizottságának elnöke, valamint a Kéger család több tagja is. Korabeli, javított geincű egészbőr album réz veretekkel.
13160.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

cca 1989 Zongorázni kéne már, 1 db modern nagyítás, 24x18 cm
13161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Matrózruhás portréfotó Perczel jelzéssel. kartonon. 24x17 cm
13162.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cipősdoboznyi vegyes fotó, főként családi életképek
13163.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF