Foto

Zahl der Lose: 507

1956 Puskás Ferenc (1927-2006) labdarúgó társaságban egy üzlet előtt, fotó, feliratozva, 18×12,5 cm
12911.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ernst Carl Gottfried Hartmann (1844-1911), keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
12912.

Rufpreis:
2 000 HUF

Levinszky József, a bécsi Burgtheater nagyhírű művésze, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
12913.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm
12914.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 A Solymássy család, Solymássy Ágost pénzügyi tanácsos és temesvári pénzügyigazgató színezett fotója, Bukarestben készült, fa táblára! Kopásokkal + 2 db feliratozott fotó a család egyéb tagjairól.
12915.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1890 Michael Conrad von Heidenforf és Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerészt ábrázoló kabinetfotó / Photo of Anton Zibrzid, a pharmacist from Bucharest. 11x16 cm
12916.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Madaras József színművész. Keleti Éva sajtófotója 13x18 cm
12917.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gobbi Hilda mint Szabó néni. Keleti Éva sajtófotója 13x18 cm
12918.

Rufpreis:
1 200 HUF

1969 Frank Sinatra sajtófotó 12x18 cm
12919.

Rufpreis:
1 000 HUF

1969 Sophia Loren Moszkvában fogat és meglátogatja a Lenin mauzóleumot. sajtófotó 12x18 cm
12920.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Magyar Ági balett-táncos Nádassy Nestor Károly pecséttel jelzett fotója 13x18 cm
12921.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antal Imre bemondó fotója. Grnák László jelzett fotója. 18x13 cm
12922.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF