Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 208

15012.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15013.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. 'Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881', térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
15014.

Rufpreis:
5 000 HUF

15015.

Rufpreis:
2 800 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XX. kötet. Magyarország VII. köt. Délkeleti Magyarország. Erdély és a szomszédos hegyvidékek. Bp., 1901., Magyar Királyi Államnyomda,XIV+604 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15016.

Rufpreis:
2 800 HUF
17

Karl Baedeker: Baedekers Berlin und Umgebung. Mit 5 Karten, 9 Plänen und 16 Grundrissen. Leipzig, 1912, Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, hátuljában ceruzás bejegyzésekkel.
15017.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karl Baedeker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg. Leipzig, 1904, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható térképmelléklettel, festett lapélek, sérült térképmelléklet.
15018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Gábor - Mayer László: Kincses Szombathely. Treasury Szombathely. Die Schätze von Szombathely. Szombathely, 2002., B.K.L. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészbőr-kötésben.
15019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sas Ferenc: 125 éves a Fővárosi Rendőrség. 1881-2006. Bp., 2006., Rendőrtiszti Főiskola. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.
15020.

Rufpreis:
1 600 HUF

15021.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1909 Chemin de fer électrique: Montreux - Oberland - Bernois par le Simmenthal.. Ligne la plus direct entre Montreux, Thoune et Interlaken. Wagons - Restaurants. Montreux, Impr. Nouvelle - Ch. Corbaz, francia nyelven, vasúti menetrenddel, reklámokkal, egészoldalas színes képekkel, 32 p. Montreux, svájci város utazási prospektusa.
15022.

Rufpreis:
3 000 HUF

Christopher Bliss - Jean Stern: California. Kempen, 2005, teNeues. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Ötnyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15023.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF