Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 208

S. F. Platonov: Oroszország története. Fordítota és függelékkel ellátta Trócsányi Zoltán. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés
15716.

Rufpreis:
1 200 HUF

Agostino Savelli: Itália története. A birodalom bukásától a birodalom megalapításáig. Fordította Brelich Mario. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben
15717.

Rufpreis:
1 200 HUF

Történelmi összefoglalások. Érettségi segédkönyv. Összeáll.: Balanyi György és Jászai Rezső. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel, névbejegyzésekkel.
15718.

Rufpreis:
1 000 HUF

A világháboru okiratai. V. köt.: A belga szürkekönyv. Összeáll.: Eduard Bernstein. Bp., én., Népszava. Borító nélküli példány.
15719.

Rufpreis:
1 000 HUF

Romanek Inka: Szívtől a keresztig a csillagokon át. DEDIKÁLT! Bp., 2001., Uránusz. Kiadói papírkötés.
15720.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőrösi Zsuzsanna - Molnár Adrienne: Titokkal a lelkemben éltem. Az ötvenhatos elítéltek gyermekeinek sorsa. Bp., 2000., 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés
15721.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Emőke (szerk.): ,,Tebenned bíztunk eleitől fogva..." - Egyházi személyek a GULAG fogságában. Bp., 2022, A Gulágokban Elpusztultak Emlékének Megörökítésére Alapítvány. 189 p. Kiadói papírkötés.
15722.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tatár Rózsa: Túléltük! / Überlebt - Emlékezések a malenkij robotra / Erinnerungen an den malenkij robot. Pilisvörösvár, 2008, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület-Constans. Első kiadás! 81+77 p. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
15723.

Rufpreis:
1 200 HUF

2020 Bringing History to Life, Hitler: The Rise and Fall. Angol nyelvű történelmi magazin, gazdag képanyaggal illusztrálva, 122 p.
15724.

Rufpreis:
1 200 HUF

Francis S: Wagner: Hungarian Contributions to World Civilization. De Kalb Pike, Pennsylvania, 1977, Alpha Publications, angol nyelven, kiadói egészvászon kötésben
15725.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bujdosó Alpár: 299 nap. A szerző, Bujdosó Alpár (1935 - ) költő, mérnök által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003,Magyar Műhely Kiadó - 1956-os Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.  Kiadói papírkötés.
15726.

Rufpreis:
2 400 HUF

Besey László: Viharos évtizedek. Esztergom, 1999., Balassa Bálint Múzeum. Kiadói papírkötés.
15727.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF