Agostino Savelli: Itália története. A birodalom bukásától a birodalom megalapításáig. Fordította Brelich Mario. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben
Történelmi összefoglalások. Érettségi segédkönyv. Összeáll.: Balanyi György és Jászai Rezső. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel, névbejegyzésekkel.
Kovács Emőke (szerk.): ,,Tebenned bíztunk eleitől fogva..." - Egyházi személyek a GULAG fogságában. Bp., 2022, A Gulágokban Elpusztultak Emlékének Megörökítésére Alapítvány. 189 p. Kiadói papírkötés.
Tatár Rózsa: Túléltük! / Überlebt - Emlékezések a malenkij robotra / Erinnerungen an den malenkij robot. Pilisvörösvár, 2008, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület-Constans. Első kiadás! 81+77 p. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Francis S: Wagner: Hungarian Contributions to World Civilization. De Kalb Pike, Pennsylvania, 1977, Alpha Publications, angol nyelven, kiadói egészvászon kötésben