Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 329

Olvashatatlan jelzéssel: "Neked segítek uram", 1986. Linómetszet, papír. 50×39 cm. Üvegezett fakeretben.
10608.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, falemez. Dekoratív fa keretben. 17x22 cm
10609.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Lányka a kútnál. Olaj, karton, jelzett. 26x34,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10610.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Áramlás. Vegyes technika, farost. 60x80 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10611.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti séta, 1930. Olaj, karton, jelzett. Sérült fa keretben, 34x48 cm
10612.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan (Csá....?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
10613.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzés: Menyecske népviseletben. Olaj, vászon, fa, 57x37 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10614.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan (Orbán?) jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 19×26 cm
10615.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj (Dunakanyar?). Olaj, vászon. Fakeretben, 30×40 cm
10616.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan (Iker?) jelzéssel: Tavaszi táj. Olaj, karton. Üvegezett, kopott fakeretben. 48×38 cm
10617.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vadász puskával.. Olaj, farost.. Dekoratív fakeretben. 45,5x64 cm
10618.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 19,5x27 cm.
10619.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF