Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2651290
10608
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: "Neked segítek uram", 1986. Linómetszet, papír. 50×39 cm. Üvegezett fakeretben. 2651428
10609
419
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, falemez. Dekoratív fa keretben. 17x22 cm 2616621
10610
419
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka a kútnál. Olaj, karton, jelzett. 26x34,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 2597006
10611
419
Olvashatatlan jelzéssel: Áramlás. Vegyes technika, farost. 60x80 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2616591
10612
419
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti séta, 1930. Olaj, karton, jelzett. Sérült fa keretben, 34x48 cm
2616634
10613
419
Olvashatatlan (Csá....?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
2616595
10614
419
Olvashatatlan jelzés: Menyecske népviseletben. Olaj, vászon, fa, 57x37 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
2652555
10615
419
Olvashatatlan (Orbán?) jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 19×26 cm 2652584
10616
419
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj (Dunakanyar?). Olaj, vászon. Fakeretben, 30×40 cm
2625105
10617
419
Olvashatatlan (Iker?) jelzéssel: Tavaszi táj. Olaj, karton. Üvegezett, kopott fakeretben. 48×38 cm
2648495
10618
419
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász puskával.. Olaj, farost.. Dekoratív fakeretben. 45,5x64 cm
2624733
10619
419
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 19,5x27 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF