Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Gaál József (1960-): Arc (Persona Fragmenta sorozat, cím nélkül). Vegyes technika, merített papír, papírra kasírozva. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, 30x21,5 cm. Kiállítva: Look Gallery, Bp., egyéni kiállítás. Irodalom: Gaál József: Persona fragmenta, katalógus, Ericsson Galéria és Godot Galéria, 2014 Budapest
10085.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Gaál József (1960-): Az egyszerűség lázadása, 1990. Ofszet litográfia, papír. Jelzett, számozott: 18/50. Üveg mögött, üveg bal alsó sarka sérült. 34×21,5 cm
10086.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gácsi Mihály (1926-1987): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 19,5×29 cm
10087.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Galambos Margit (?-?): Budapester Fremdenzeitung, 1928. Art deco folyóirat borítóterv. Tempera, ceruza, papír, foltos, papírra kasírozva. Jelzett a hártyapapíron. 22,5x15 cm
10088.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10089.

Rufpreis:
6 000 HUF

10090.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gáspár Aladár (1946-2021): Fürdőzők. Olaj, fa, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 84,5×104 cm
10091.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Friedrich Gräsel (1927-2013): Metszett hasábok, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. Lapméret: 34,5x29 cm
10092.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Gáspár Antal (1889-1959): Karikatúra. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 6,5×5 cm
10093.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olga Grechina (1947-): Út a karneválhoz. Ofszet nyomat, papír, jelzett, számozott (169/250). 52,5x77 cm / Olga Grechina (1947-), Russian painter: Carnival. Offste on paper, signed, numbered (169/250). 52,5x77 cm
10094.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gross Arnold (1929-2015): Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 20x38 cm. Üvegezett keretben.
10095.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Reneszánsz. Színes ofszet nyomat, papír, jelzett. lap kissé foltos. 27,5x57 cm.
10096.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF