Ganz Magyar Hajó- és Darugyár albuma, benne a gyárral kapcsolatos, terjedelmes fotógyűjtemény (kb. 100 db fotó), vegyes méretben, közte sok nagyméretű. Vegyes állapotban, az albumban több hártyapapír összeragadt a lapokkal és a fotókkal. Nagyméretű, zsinórfűzéses vászonborítású albumban, album mérete: 49,5x34,5 cm
1966. Nem szoktam hazudni, Werkfotó. (3db) MAGYAR FILM Operatőr: Vagyóczky Tibor Írta : Lelkes Éva Zeneszerző: Lendvay Kamilló Rendezte : Kárpáti György Főszereplők : VOITH ÁGI, TORDAY TERI, FÜLÖP ZSIGMOND, ZOLNAY ZSUZSA. MÁDI SZABÓ GÁBOR. Korának megfelelő állapotban.. 18x24cm
1973. Fotográfia, Werkfotó. Magyar film. főszereplők: ZALA MÁRK, IGLÓDI ISTVÁN, SEBŐ FERENC Rendezte: ZOLNAY PÁL. Korának megfelelő állapotban, sarkain apró sérülések. 24x18cm
1983. Hosszú vágta Werkfotó. Színes magyar-amerikai ifjúsági kalandfilm. Operatőr: Ragályi Elemér * Rendezte: Gábor Pál Főszereplők: John Savage, Kelly Reno, Bánsági Ildikó, Bács Ferenc, Dzsoko Roszics. MAFILM, Objektiv Filmstúdió. Sarkain ragasztás nyomok, felső sarkán kis törésnyommal. 18x24cm