https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 456

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1910 Lányok a hóban, keményhátú fotó, felülete foltos, 18×13 cm
1
13475.

cca 1910 Lányok a hóban, keményhátú fotó, felülete foltos, 18×13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ember a Holdon, Apollo-11, hátoldalon feliratozott sajtófotó, utólagos előhívás, 14×13 cm
1
13476.

Ember a Holdon, Apollo-11, hátoldalon feliratozott sajtófotó, utólagos előhívás, 14×13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1940-1950 Munkás a város felett, jelzetlen fotó, 18×13 cm
1
13477.

cca 1940-1950 Munkás a város felett, jelzetlen fotó, 18×13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1929 Harangozó és Schindler Fémöntő Üzemének dolgozói, fotó, 11,5×15,5 cm
1
13478.

1929 Harangozó és Schindler Fémöntő Üzemének dolgozói, fotó, 11,5×15,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 26 db fesményeket ábrázoló keményhátú fotó, benne militária is / 26 vintage photos of paintings 16x11 cm
1
13479.

cca 1880 26 db fesményeket ábrázoló keményhátú fotó, benne militária is / 26 vintage photos of paintings 16x11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes fotónegatív tétel, közte néhány pozitívval
1
13480.

Vegyes fotónegatív tétel, közte néhány pozitívval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1860-1924 Az erdélyi szász Bayer-család fotóhagyatéka, benne Klösz György, Borsos és Doctor fotók, Mayer Gy. képíró, Kozmata Ferenc, Goszleth István, Koller K. Tanár, Alkér és Straub, Streliskypozsony E. Kozics, V. Wietz (Nagyszombat és Pöstyén), Bayer H. (Pécs), Székely (Bécs.) Nagyrészt portré fotók, de benne egy-két csoportkép, közte I. világháborús katonai csoportkép, és egy-két helyszín fotó, közte egy sérült tátrai is. Nagyrészt keményhátú fotók, de közte fotólap, és fotók is, részben a hátoldalakon feliratozva. Változó állapotban, kb. 37 db keményhátú fotó, 3 db fotólap, 3 fotó. 9x7 cm és 20x10 cm közötti méretben
1
13481.

cca 1860-1924 Az erdélyi szász Bayer-család fotóhagyatéka, benne Klösz György, Borsos és Doctor fotók, Mayer Gy. képíró, Kozmata Ferenc, Goszleth István, Koller K. Tanár, Alkér és Straub, Streliskypozsony E. Kozics, V. Wietz (Nagyszombat és Pöstyén), Bayer H. (Pécs), Székely (Bécs.) Nagyrészt portré fotók, de benne egy-két csoportkép, közte I. világháborús katonai csoportkép, és egy-két helyszín fotó, közte egy sérült tátrai is. Nagyrészt keményhátú fotók, de közte fotólap, és fotók is, részben a hátoldalakon feliratozva. Változó állapotban, kb. 37 db keményhátú fotó, 3 db fotólap, 3 fotó. 9x7 cm és 20x10 cm közötti méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Vegyes fotó tétel, kb. 50 db, vegyes méretben
1
13482.

Vegyes fotó tétel, kb. 50 db, vegyes méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Vegyes témájú fotókat tartalmazó fotóalbum, városképek, szőlőhegy, vízimalom, cigányok, balatoni strand, vegyes méretű fotókkal
1
13483.

cca 1930 Vegyes témájú fotókat tartalmazó fotóalbum, városképek, szőlőhegy, vízimalom, cigányok, balatoni strand, vegyes méretű fotókkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
10
 
cca 1910 Fotóalbum 27 db képpel, sok fotó fürdőzőkről, családi képek, teniszező hölgyek, Margitsziget - víztorony, strand, katona, képméret: 7,5x10 cmm album mérete: 13x16 cm
1
13484.

cca 1910 Fotóalbum 27 db képpel, sok fotó fürdőzőkről, családi képek, teniszező hölgyek, Margitsziget - víztorony, strand, katona, képméret: 7,5x10 cmm album mérete: 13x16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1973 IV. Sóstói Nemzetközi Művésztelep. 1973. szept. 1-30. Nyíregyháza Magyarország, fotóalbum 15 fotóval, a művésztelep beragasztott zárókiállítási meghívójával, az elején Csisztu Mihály (1933-2008) egy beragasztott rézkarcával, rézkarc, papír, jelzett, 3 fotó kijár, rézkarc: 10x14,5 cm, fotók: 13x18 cm és 18x6 cm közötti méretben
1
13485.

1973 IV. Sóstói Nemzetközi Művésztelep. 1973. szept. 1-30. Nyíregyháza Magyarország, fotóalbum 15 fotóval, a művésztelep beragasztott zárókiállítási meghívójával, az elején Csisztu Mihály (1933-2008) egy beragasztott rézkarcával, rézkarc, papír, jelzett, 3 fotó kijár, rézkarc: 10x14,5 cm, fotók: 13x18 cm és 18x6 cm közötti méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1974 ,, Conrack" című amerikai film jelenetei és szereplői (köztük Martin Ritt, Harriet Frank), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
1
13486.

1974 ,, Conrack" című amerikai film jelenetei és szereplői (köztük Martin Ritt, Harriet Frank), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse