Zulauf Henrik: A keresztség szentsége. A Szentírás és az evangélikus hitvallási iratok megvilágításában, Bp., é.n., Fébé Könyviadóvállalat, kissé kopott kiadói papírkötésben
Lepold Antal: A katolikus autonomia. Az Egyház álláspontjának megvilágítása. A "Katolikus Élet" könyvtára 1. sorozat 1. szám. Bp., 1920, Katolikus Élet (Pesti Könyvnyomda Rt.), 32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
Majoros István Zoltán: A római kúria. A szerző által Eperjessy Kálmán (1893-1976) történész, levéltáros, főiskolai tanár részére DEDIKÁLT példány. Miskolc, 1928., Magyar Jövő, 30+2 p. Tűzött papírkötésben, szakadással.
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.