Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2559775
17113
419
Books: Gastronomy and Gardening
2499497
17114
419
2577526
17115
419
Arnaud, Nicole: Jardins - Kertek. Bp., 2001, Napvilág. Kiadói papírkötés, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.
2651605
17116
419
Vegyes gasztronómiai tétel, 4 db (Jakab Mihályné Karácsony Vilma) Vilma néni háztartási tanácsadója. Bp., 1956., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, kopásnyomokkal.; Ínyenc falatok. Alufóliás ételreceptek. [Bp., 1970.], Papír és Irodaszer Nagykereskedelmi Vállalat, 34 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.; Diétás készítmények. Összeáll.: Czeglédi-Janó Géza. Bp., én.,Globus, 15+1 p.; Tarján Róbert: A helyes táplálkozás. Bp.,1958., Egészésügyi MInisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központ, 29+1 p.
2629114
17117
419
2400530
17118
419
Dr. Holdas Sándor: A csincsilla tenyésztése. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
2400567
17119
419
2112146
17120
419
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
2414583
17121
419
Lajos Mari, Hemző Károly. 2 db könyv. 99 előétel + 99 Vad-és halétel. Bp., 1983, 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
2216388
17122
419
2010581
17123
419
2010492
17124
419
Dr. Susanna Holt: GI-étrend. Könnyű fogások a karcsúság és az egészség megőrzéséhez. Bp.,2006, Arena 2000. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF