Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 49

17113.

Rufpreis:
1 000 HUF

17114.

Rufpreis:
800 HUF

Arnaud, Nicole: Jardins - Kertek. Bp., 2001, Napvilág. Kiadói papírkötés, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.
17115.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes gasztronómiai tétel, 4 db   (Jakab Mihályné Karácsony Vilma) Vilma néni háztartási tanácsadója. Bp., 1956., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, kopásnyomokkal.;   Ínyenc falatok. Alufóliás ételreceptek. [Bp., 1970.], Papír és Irodaszer Nagykereskedelmi Vállalat, 34 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.;   Diétás készítmények. Összeáll.: Czeglédi-Janó Géza. Bp., én.,Globus, 15+1 p.;   Tarján Róbert: A helyes táplálkozás. Bp.,1958., Egészésügyi MInisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központ, 29+1 p.
17116.

Rufpreis:
3 000 HUF

17117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Holdas Sándor: A csincsilla tenyésztése. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17118.

Rufpreis:
1 000 HUF

17119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
17120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lajos Mari, Hemző Károly. 2 db könyv. 99 előétel + 99 Vad-és halétel. Bp., 1983, 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
17121.

Rufpreis:
1 400 HUF

17122.

Rufpreis:
1 000 HUF

17123.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Susanna Holt: GI-étrend. Könnyű fogások a karcsúság és az egészség megőrzéséhez. Bp.,2006, Arena 2000. Kiadói papírkötés.
17124.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF