Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 396

17746.

Rufpreis:
800 HUF

17747.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db sajtótörténeti kiadvány: Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban. + Fülöp Géza: Sajtótörténet, sajtóismeret. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 94 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 630 példányban. + Sajtó, a Magyar Újságírók Országos Szövetségének lapja XXIX. évf., 1988/15. sz., 1988. dec. 12. Tűzött papírkötés.
17748.

Rufpreis:
1 200 HUF

17749.

Rufpreis:
800 HUF

vitéz Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Regény. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 437+(3) p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány lap kissé foltos.
17750.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu. Debrecen, 1989, Csokonai Kiadóvállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, névbejegyzéssel.
17751.

Rufpreis:
1 000 HUF

17752.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pálóczi Horváth Lajos: Álompákász. Egy dzsentri gyermekkora. Örökségünk Könyvtára 2. (A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola kiadványai). Beregszász-Ungvár, 2021, II. RF KMF - "RIK-U" Kft. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
17753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Deák Ferenc válogatott munkái I-II. köt. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: báró Wlassics Gyula. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17754.

Rufpreis:
1 000 HUF

Emlékkönyv Melich János hetvenedik születésnapjára. Bp., 1942, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kissé kopottas állapotban.
17755.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Tudóslexikon A-tól Zs-ig. Szerk.: Nagy Ferenc. Bp., 1998, BETTER-MTESZ-OMIKK. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17756.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Tudományos Akadémia: Köztestületi tagok. 1999. Glatz Ferenc előszavával. Bp., 2000., Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papírkötésben.
17757.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF