Werbungen Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635897
13500
418
Advertisement
Szeiler József vésnök és dombornyomó prorspektusai, 2 db, az egyik sérült, 16x12 cm és 5x12 cm
2635747
13501
418
Advertisement
1935 Győry Miklós (1905-1995): Egyenletesen fűz a Budapesti Gázkoksz, reklámos levelezőlap, hajtott, kopott. 2635735
13502
418
Advertisement
cca 1930 Minden háznál legyen villamos hirtelen forraló, reklámos szórólap. 14x9 cm 2635751
13503
418
Advertisement
cca 1910-1930 Vegyes számolócédula tétel, 2 db: Schmoll Pasta (Bp., Athenaeum), Lysoform (Bp., Bakács Litográfia.) 2635758
13504
418
Advertisement
cca 1910-1930 Lysoform német nyelvű számolócédula, Bp., Bakács Litográfia + Hoffmann Ferenc képkeretező reklám nyomtatványa, hajtott, a hátoldala firkált 2635462
13505
418
Advertisement
Meinl Gyula Kávébehozatali Rt. - A kávéfőzés legjobb receptjei, 11p 2632985
13506
418
Advertisement
cca 1880 6 db kávés és alkoholos ital litho gyűjtő kártya / Beverages and coffe litho cards Boyer, Céléteas
2632995
13507
418
Advertisement
cca 1880 6 db csokoládés, alkoholos ital és egyéb áru litho gyűjtő kártya / Beverages and coffe litho cards
2633021
13508
418
Advertisement
cca 1880 6 db különféle árut reklámozó képes és litho gyűjtő kártya / Commercial goods litho cards
2635270
13509
418
Advertisement
Klopfer Jenő bookmaker számolócédula
2635274
13510
418
Advertisement
Nikotex reklámos köynvjelző, Kolozsváry Sándor (1896-1944) grafikája
2635868
13511
418
Advertisement
1924 Nova Irodalmi Intézet prospektusa, 4 sztl. lev. + Nova My Book ex libris terv, tempera-tus, jelzés nélkül, 7x5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF