Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 259

Rajki László (1939-) 1987. "Darvas József - A legnagyobb magyar falu / 75 éve született" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30962.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rajki László (1939-) 1988. "Krúdy Gyula / Irodalmi Kör MÉE 1988" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP24
30963.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Renner Kálmán (1927-1994)? DN "Sopron Város Díszpolgára" Br emlékérem (117mm) T:1-
30964.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Rónay Attila (1971-) "Boldog névnapot" műanyag öntvény (~186mm) T:2
30965.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rónay Attila (1971-) "Festő sorozat - Munkácsy Mihály" emlékérem műanyag öntvénye (224x172mm) T:1- ü.
30966.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina
30967.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag, Br és ezüstpatinázott Br emlékérem sor (35,80g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30968.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Solymári Valkó László (1909-1984) 1969. "Felszabadulásunk 25. évfordulóján, Kispest 100.- A Tanácsok 20./ Budapest-XIX.-kerületéért végzett kiváló munkáért, Kárpáti Sándorné" Br emlékplakett (80mm) díszdobozban T:1- kis patina
30969.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE2
30970.

Rufpreis:
800 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo ZE5
30971.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Iván (1913-1998) 1982. "A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Megalakulásának 25. évfordulójára" bronz emlékérem (116mm) T:1-
30972.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998) DN "A Képzőművész Szakszervezet" Br emlékérem (64mm) T:1- patina
30973.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF