Antik Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602221
11915
415
50000
Antique
Sétapálca csont nyéllel, kopásnyomokkal, h:94cm
2602220
11916
415
50000
Antique
Sétapálca csont nyéllel, kopásnyomokkal, h:86cm
2602180
11917
415
38000
Antique
Asztali kínáló, díszes alpakka, pótolt üvegekkel, és szorítóval, apró csorbákkal 50x28x33cm 2602106
11918
415
15000
Antique
Sétapálca, pácolt fapálca, csont Memento mori fogóval, kopásnyomokkal, h:92cm 2600964
11919
415
40000
Antique
Orosz ikon: Szent Máté evangélista. XIX. század. Tojástempera, fa. Sérülésekkel, kopásokkal. 54x42,5 cm Amikor Máté, a vámos meglátta, hogy a vámszedőnél ül és adót szed az emberektől, Jézus felszólította: "Kövess engem!" Máté pedig mindent otthagyott és követte őt. A vámosokat a zsidók gyűlölték, mint hazájuk ellenségeit és a rómaiak barátait. Ezért Szent Máté nagy lakomát rendezett, amelyre meghívta Jézust és a többi tanítványt, valamint néhány vámpírt, akik buzgón hallgatták Krisztust. A mennybemenetel után Szent Máté néhány évig Júdeában maradt, ahol megírta evangéliumát, és tanította honfitársait arra, hogy Jézus a próféták által megjövendölt igazi Messiás. Miután sok vidéken hirdette a hitet, vértanúhalált halt. 2600419
11920
415
Antique
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, kopásokkal m: 20,5 cm
2599691
11921
415
26000
Antique
2599627
11922
415
4600
Antique
Szecessziós alpakka gyufatartó, jelzett, kopott, m:11cm
2599628
11923
415
4600
Antique
Berndorf szecessziós gyufatartó, alpakka, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm
2599634
11924
415
Antique
Biedermeier réz gyertyatartó, antik, kopásnyomokkal, m:29cm 2599543
11927
415
Antique
Egyiptomi régi tőr, 3db egy tartóban, krokodilbőr, teljes h: 40cm 2599539
11928
415
Antique
cca 1930 izzó, asztali dísz, szép állapotban, nincs bekötve, csak díszként funkcionál, m: 23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF