Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603149
19289
415
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) monogramos tok, benne zsebtükörrel. Jelzett, belső felén kopásnyomokkal, karcolásokkal, a tükör elvált a toktól, nettó: 50 g 2603168
19290
415
Ezüst (Ag) zöld köves mandzsettagomb pár + kis gomb. Jelzett, bruttó: 13,8 g 2599347
19291
415
Ezüst (Ag) teáskanál, antik 13 latos fémjellel, BJ mester, nettó: 25 g, h: 16 cm
2603734
19292
415
Ezüst(Ag) függő, jelzett, h: 1 cm, bruttó: 0,7 g 2603739
19293
415
Ezüst(Ag) csillag függő, jelzett, h: 1,6 cm, bruttó: 2,4 g
2603732
19294
415
Ezüst(Ag) függő, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 0,9 g
2603727
19295
415
Ezüst(Ag) függő, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,7 g 2603721
19296
415
Ezüst(Ag) függő, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,6 g 2603718
19297
415
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,1 g
2603712
19298
415
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,1 g 2599105
19299
415
5500
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 5,3 g
2603557
19300
415
Ezüst (Ag) gyűrű és fülbevaló piros kővel, jelzett, bruttó 6,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF