Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603706
19168
415
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) borostyános fülbevalópár, jelzett, 1×1 cm, bruttó: 2,4 g 2602670
19169
415
6500
Ezüst (Ag) patkós karkötő, kövekkel ékítve, jelzett, h: 20cm, bruttó:9,8g 2599071
19170
415
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár lila kővel, jelzett, d: 1,3 cm, bruttó: 3,28 g
2598874
19171
415
3400
Ezüst(Ag) virágos gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,1 g 2599047
19172
415
5500
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 5,7 g 2598702
19173
415
Ezüst(Ag) unikornisos fülbevalópár, Pandora jelzéssel, h: 1,2 cm, nettó: 2 g
2598698
19174
415
Ezüst(Ag) variálható fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 3,4 g
2598678
19175
415
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és lila kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,49 g 2598683
19176
415
Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 7,1 g
2598684
19177
415
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 9,2 g 2598805
19178
415
3800
Ezüst(Ag) dupla gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,45 g
2598867
19179
415
5500
Ezüst(Ag) csüngős fülbevalópár, Bulgari jelzéssel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF