Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 327

Ezüst(Ag) borostyános fülbevalópár, jelzett, 1×1 cm, bruttó: 2,4 g
19168.

Rufpreis:
1 400 HUF
13

Ezüst (Ag) patkós karkötő, kövekkel ékítve, jelzett, h: 20cm, bruttó:9,8g
19169.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár lila kővel, jelzett, d: 1,3 cm, bruttó: 3,28 g
19170.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) virágos gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,1 g
19171.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 5,7 g
19172.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) unikornisos fülbevalópár, Pandora jelzéssel, h: 1,2 cm, nettó: 2 g
19173.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) variálható fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 3,4 g
19174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és lila kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,49 g
19175.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 7,1 g
19176.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 9,2 g
19177.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) dupla gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,45 g
19178.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) csüngős fülbevalópár, Bulgari jelzéssel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 5 g
19179.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF