Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1392601
19252
415
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) töltő ceruza, kopott zománc díszítéssel, h:12 cm, bruttó:15 g 2603251
19253
415
Aranyozott ezüst(Ag) ékszerszett: nyaklánc függővel, gyűrű (méret: 58), fülbevalópár, jelzett, bruttó: 26,4 g 2601651
19254
415
Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,5 g 2601655
19255
415
Ezüst(Ag) méhecskés fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,5 g 2601659
19256
415
Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,5 g 2601661
19257
415
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,6 g 2602351
19258
415
Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db, jelzett, méret: 54, 56, 62, nettó: 6,43 g 2601255
19259
415
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, 2 db, jelzés nélkül, méret: 51, nettó: 0,9 g
2601259
19260
415
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, 2 db, jelzés nélkül, méret: 56, 59 bruttó: 1,86 g 2601266
19261
415
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzés nélkül, méret: 52, 57, nettó: 1,7 g
2601269
19262
415
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzés nélkül, méret: 54, bruttó: 1,4 g 2601270
19263
415
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 1,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF