Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 458

Kovács Tamás (1942-1999): Délután. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13×11 cm
10240.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kovács Tamás (1942-1999): Patak. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (71/100).Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 15×14 cm
10241.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kovács Tamás (1942-1999): Séta II. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100). Üvegezett fakeretben, 35×21 cm
10242.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 33×50 cm
10243.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Fátyolban, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10244.

Rufpreis:
10 000 HUF
13

cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Sipos Henrik Asztalos. Ráday u. 24. Telefon 61-66.", reklám grafika, papír, klisé, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 7x9 cm
10245.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Kozma Lajos (1884-1948): Öregség, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10246.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Figyelő szemek, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10247.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Felszabadulás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 28,5x39 cm.
10248.

Rufpreis:
2 400 HUF

10249.

Rufpreis:
8 000 HUF

Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Ballagásra '78. Linómetszet, papír. Jelzett, a lap szélén kissé sérült, kis szakadás, 22x13,5 cm
10250.

Rufpreis:
1 800 HUF

Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Sarkantyúvirágok. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (59/100), üvegezett fakeretben, 24×29 cm
10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF