Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2599211
10240
415
Kovács Tamás (1942-1999): Délután. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13×11 cm
2599201
10241
415
Kovács Tamás (1942-1999): Patak. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (71/100).Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 15×14 cm 2599210
10242
415
Kovács Tamás (1942-1999): Séta II. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100). Üvegezett fakeretben, 35×21 cm 2542477
10243
415
Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 33×50 cm 2600403
10244
415
Kozma Lajos (1884-1948): Fátyolban, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2599981
10245
415
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Sipos Henrik Asztalos. Ráday u. 24. Telefon 61-66.", reklám grafika, papír, klisé, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 7x9 cm 2600398
10246
415
Kozma Lajos (1884-1948): Öregség, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2600387
10247
415
Kozma Lajos (1884-1948): Figyelő szemek, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2554673
10248
415
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Felszabadulás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 28,5x39 cm. 2493372
10249
415
2598079
10250
415
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Ballagásra '78. Linómetszet, papír. Jelzett, a lap szélén kissé sérült, kis szakadás, 22x13,5 cm
2598895
10251
415
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Sarkantyúvirágok. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (59/100), üvegezett fakeretben, 24×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF