Bücher: Religion

Zahl der Lose: 49

Huszár Gál: A keresztyén gyülekezetben való isteni dicséretek és imádságok. Komjáti 1574. I-II. köt. A fakszimilie kiadás szövegét közzéteszi Kőszeghy Péter. Hubert Gizella tanulmányával. Bibliotheca Hungarica Antiqua. XIII/2-3. Bp., 1986., MTA Irodalomtudományi Intézete. Fakszmilie kiadás. Kiadói papírkötés.
17292.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Számozott (350./2000) példány. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, intézményi bélyegzéssel.
17293.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1912., Stephaneum. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel és a gerincen és borítón címkenyomokkal.
17294.

Rufpreis:
2 000 HUF

Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett egy helyen minimálisan sérült tékában.
17295.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szolnoky Gerzson: Vigasztalások. Debrecen, 1910, Hegedűs és Sándor Könyvkiadóhivatala. Kiadói egészvászon-kötés.
17296.

Rufpreis:
2 800 HUF

Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
17297.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sólyom Jenő (szerk.:) A magyarországi evangélikus egyház déli egyházkerülete az ezredfordulón 2000-2001. Bp., 2002, Luther. Kiadói papírkötés.
17298.

Rufpreis:
800 HUF

Szerkesztő: Nagy Márta: Új kegyesség. Fejezetek az osztrák-magyar protestáns kapcsolatok történetéből. Vác, 1997, Metronóm. Kiadói papírkötés.
17299.

Rufpreis:
800 HUF

17300.

Rufpreis:
800 HUF

Szerkesztő: A sematizmus előkészítő munkaközösség. Esztergomi sematizmus. Esztergom. 1982. Esztergomi Főegyházmegyei Hatóság. Kiadói műbőr-kötés.
17301.

Rufpreis:
1 000 HUF

17302.

Rufpreis:
1 600 HUF

17303.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF