Huszár Gál: A keresztyén gyülekezetben való isteni dicséretek és imádságok. Komjáti 1574. I-II. köt. A fakszimilie kiadás szövegét közzéteszi Kőszeghy Péter. Hubert Gizella tanulmányával. Bibliotheca Hungarica Antiqua. XIII/2-3. Bp., 1986., MTA Irodalomtudományi Intézete. Fakszmilie kiadás. Kiadói papírkötés.
XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Számozott (350./2000) példány. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, intézményi bélyegzéssel.
Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1912., Stephaneum. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel és a gerincen és borítón címkenyomokkal.
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett egy helyen minimálisan sérült tékában.
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.