Bücher: Militaria Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2601857
16584
415
Books: Military
Légvédelmi Tüzérségi Lőutasítás. (Logaritmus.) Ötszámjegyű logaritmus- és szögfüggvény-táblázatok. Bp.,én.,Honvédelmi Minisztérium. Kiadói kopott félvászon-kötésben. 2601085
16585
415
Books: Military
Korchmáros István: A birodalom markában 1944-1948. Hadifogoly életünk mindennapjai Szevasztopolban. Bp., 2005, szerzői magánkiadás (Gyomai Kner Ny.). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2565043
16586
415
Books: Military
Hadak útján. Katolikus honvéd imakönyv. Bp., 1944., Rom. Kat. Táb. Püspökség, 62 p. Kopott félvászonkötésben, az utolsó lap szakadt. 2598555
16587
415
Books: Military
György Sándor: A magyar királyi 16. honvéd felderítőosztály harcai az 1. hadsereg kötelékében 1944-1945. Bp., 2012., Históriaantik. Kiadói kartonált papírkötés 2602123
16588
415
Books: Military
Huszár Károly: A magyar nép hősei. Jellemző történetek a világháborúból. Nemess Mihály rajzaival. Bp.,1915., Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító levált. 2607037
16589
415
Books: Military
1985 A Vitézi rend rendi kódexe. névre szóló példány. 96p Kiadói papírkötésben. 2607672
16590
415
Books: Military
Szállj, te büszke ének! Honvéd daloskönyv. Sebők Imre és Krikovszky Gizella rajzaival. Bp., 1950, Honvédelmi Minisztérium Főcsoportfőnöksége (Hungária Hírlapnyomda), 208 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
2579783
16591
415
Books: Military
Légifényképek olvasása. Segédlet a topográfiai felmérési utasításokhoz. Bp., 1956., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal, 31+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
2600508
16592
415
Books: Military
vitéz Major Jenő: Emléktöredékek 1944. március - 1945. július. Bp., Petit Real Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1145602
16593
415
6500
Books: Military
Almásy Pál: Sopronkőhidai napló 1944-1945. Bp., 1984. Magvető A későbbi altábornagy dedikált könyve, beragasztott üdvözlő soraival. Fogrságban társai voltak Rajk, Bajcsy Zsilinszky 2608569
16594
415
Books: Military
Dévényi Veronika: "A vasnak a levegőben a helye". Forgószárnyalás. Bp., 2013, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2599280
16595
415
Books: Military
Négyesi Lajos: 46-os szegedi bakák a tolmeini hídfőben. Csatatér Útikönyvek. Bp., 2007., Hadimúzeum Alapítvány. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, az elülső borító felső sarkán gyűrődéssel, foltos hátsó borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF