Köves Erzsébet: Kelet és Nyugat. Orosz eszmék I. Miklós korában. Bp.,1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
Önarcképünk sorsunk tükrében. 1945-1949. Sine Ira et studio. Szerk.: Tóth Miklós, Czigány Lóránt. H.n., 1984, Hollandiai Mikes Kelemen Kör, 184+2 p. Kiadói papírkötés.
Károly Róbert emlékezete. A szöveganyagot válogatta, szerkesztette, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Kristó Gyula, és Makk Ferenc. A képanyagot Marosi Ernő válogatta. Bp.,1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Jászi Oszkár: Magyarország jövője és a Dunai Egyesült Államok. A Monarchia jövője című munka második kiadás. Bp., 1918., Uj Magyarország Rt., (Világosság Rt-ny.), 117+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, de szakadozott.