Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 147

15713.

Rufpreis:
1 200 HUF

Körmendi Balázs: Zsidó gyónás. Bp., 1990, az INTERART STÚDIÓ kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval de egyébként jó állapotban.
15714.

Rufpreis:
1 000 HUF

Önarcképünk sorsunk tükrében. 1945-1949. Sine Ira et studio. Szerk.: Tóth Miklós, Czigány Lóránt. H.n., 1984, Hollandiai Mikes Kelemen Kör, 184+2 p. Kiadói papírkötés.
15715.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jósa András: Szabolcsvármegyei Muzeum ős- és középkori tárgyainak ismertetése. Nyíregyháza, 1899., Piringer J.-ny., 70+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, leszakadt elülső borítóval.
15716.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oláh György: Őrvezetőből diktátor. Hitler forradalma. Szamizdat reprint kiadás. Bp., Stádium 32p.
15717.

Rufpreis:
1 200 HUF

Károly Róbert emlékezete. A szöveganyagot válogatta, szerkesztette, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Kristó Gyula, és Makk Ferenc. A képanyagot Marosi Ernő válogatta. Bp.,1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15718.

Rufpreis:
1 800 HUF

1990 A nemzeti megújhodás programja (az MDF kormány programja) + Parlamenti Almanach 1990
15719.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frivaldszky János: Ötvenhat műegyetemistái. Ének a lyukas zászlóról. Történet dokumentumokban. Pomáz, 2006., Kráter. Kiadói kartonált papírkötés.
15720.

Rufpreis:
1 200 HUF

Joó Rudolf: Hungary, A Member of NATO. Bp., 1999, Reálszisztéma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, magyar és angol nyelven.
15721.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zamarovsky, Vojtech: Kezdetben volt sumér. Bratislava, 1966.Mladé Léta. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15722.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jászi Oszkár: Magyarország jövője és a Dunai Egyesült Államok. A Monarchia jövője című munka második kiadás. Bp., 1918., Uj Magyarország Rt., (Világosság Rt-ny.), 117+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, de szakadozott.
15723.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wildgans, Lilly: Vorfahren Die Geschichte der Famiile Wildgans. Wien, 1936. 98p + 41 t Kiadói kissé sérült papírkötésben
15724.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF