Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 147

Koszta István: Trianon árnyékában. Erdély követei Párizsban. DEDIKÁLT! Csíkszereda, 2019., Szerzői. Kiadói papírkötés.
15749.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Veronica Ions: Welt der Mythen. Freiburg,1976,Herder. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15750.

Rufpreis:
1 800 HUF

Endrei Walter- Zolnay László: Társasjáték és szórakozás a régi Európában. Bp, 1986, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15751.

Rufpreis:
1 400 HUF

15752.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db könyv: Sólyom József- Szita Szabolcs: A zuglói nyilasper. Bp., 1967 Kossuth + Karsai Elek. Karsai László: A Szálasi per. Bp., 1988. Reform. Kiadói papírkötésben
15753.

Rufpreis:
1 400 HUF

15754.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Országos Levéltár 2 db kiadványa: Maksay Ferenc: A Thököly- és a Rákóczi-szabadságharcok levéltárai. Repertórium. Levéltári leltárak 52. + Kisebb családi és személyi fondok. VI. kötet. Repertórium. Szerk.: Fazekas István. A Magyar Országos Levéltár segédletei 5. Bp., 1971-1999, Magyar Országos Levéltár, 38 p., 189 p. Kiadói papírkötés, az egyik sérült borítóval.
15755.

Rufpreis:
2 000 HUF

Izsák Lajos-Pölöskei Ferenc-Romsics Ignác- Urbán Aladár: Magyar miniszterelnökök. 1848-2002. Bp., 2002., Kossuth. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylap hiányzik.
15756.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zamarovsky, Vojtech: Róma történelmet írt. Bratislava, 1969, Madách. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15757.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
15758.

Rufpreis:
1 000 HUF

Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Ford.: Szabóné Győrfi Renáta. Bp.,2003. Holló és társa. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15759.

Rufpreis:
2 400 HUF

Útikalauz vesztegzár idejére. 21 történet a XXI. századból. Szerk.: Lázs Sándor. Bp., 2000, Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15760.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF