Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 303
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602526
17381
415
Búvár Zsebkönyvek 84 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, közte kopott, sérült, javított, de jó állapotú is. 2607495
17382
415
Játék és tánc az iskolában, I-IV. osztály, 3 kötet: Motívumfűzések; Tanmenet; Játékok, játékfűzések. Szerk.: Neuwirth Annamária. (Bp.), 1992, Magyar Művelődési Intézet-Néptáncosok Szakmai Háza. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 ill. 2000 példányban.
2443750
17383
415
2603624
17384
415
Pearl S. Buck 7 db kötet. Bp., Palladis Rt Kiadói félvászon sorozat kötésben, egy két kopástól eltekintve jó állapotban
2603621
17385
415
id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-4. kötet, É.n., Singer és Wolfner. Kevéssé kopott, színes, illusztrált félvászon kötésben 2603618
17386
415
A Tarka regénytár 10 füzete két kötetbe bekötve, borítókkal.
2607525
17387
415
Kádár Géza: Vallásos költemények. Karczag, é.n. Magyar Evangéliomi Könyvnyomda. 326p + VI. Korabeli félvászon kötésben. 2602542
17388
415
Gondolat zsebkönyvek 27 kötete
2603245
17389
415
Karasszo Dénes: Az állatorvoslás kultúrtörténete I-II. Piliscsaba 2005. Magyar Tudománytörténeti Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben 2602558
17390
415
Határozó kézikönyvek 9 kötete: Lovak, Rovarok, Csigák és kagylók, Fűszer és gyógynövények, Fák, A világ madarai, Vad virágok, A világ lepkéi, Ősmaradványok. Bp.,Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban. 2608646
17391
415
Bachmann, Manfred: Der Universal-Spielwaren-Katalog 1924 mit Neheiten-Nachtrag 1926. Leipzig, 1985, Edition Leipzig. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 2560895
17392
415
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF