Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 303

Búvár Zsebkönyvek 84 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, közte kopott, sérült, javított, de jó állapotú is.
17381.

Rufpreis:
6 000 HUF

Játék és tánc az iskolában, I-IV. osztály, 3 kötet: Motívumfűzések; Tanmenet; Játékok, játékfűzések. Szerk.: Neuwirth Annamária. (Bp.), 1992, Magyar Művelődési Intézet-Néptáncosok Szakmai Háza. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 ill. 2000 példányban.
17382.

Rufpreis:
4 000 HUF

17383.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pearl S. Buck 7 db kötet. Bp., Palladis Rt Kiadói félvászon sorozat kötésben, egy két kopástól eltekintve jó állapotban
17384.

Rufpreis:
6 000 HUF

id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-4. kötet, É.n., Singer és Wolfner. Kevéssé kopott, színes, illusztrált félvászon kötésben
17385.

Rufpreis:
6 000 HUF

A Tarka regénytár 10 füzete két kötetbe bekötve, borítókkal.
17386.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár Géza: Vallásos költemények. Karczag, é.n. Magyar Evangéliomi Könyvnyomda. 326p + VI. Korabeli félvászon kötésben.
17387.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gondolat zsebkönyvek 27 kötete
17388.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karasszo Dénes: Az állatorvoslás kultúrtörténete I-II. Piliscsaba 2005. Magyar Tudománytörténeti Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben
17389.

Rufpreis:
5 000 HUF

Határozó kézikönyvek 9 kötete:  Lovak, Rovarok, Csigák és kagylók, Fűszer és gyógynövények, Fák, A világ madarai, Vad virágok, A világ lepkéi, Ősmaradványok. Bp.,Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
17390.

Rufpreis:
6 000 HUF
22

Bachmann, Manfred: Der Universal-Spielwaren-Katalog 1924 mit Neheiten-Nachtrag 1926. Leipzig, 1985, Edition Leipzig. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17391.

Rufpreis:
4 000 HUF

17392.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF