Flohmarkt

Zahl der Lose: 566

Ásványgyűjtemény, rekeszes diófa tartódobozban, 30,5x28,5x11 cm
12092.

Rufpreis:
5 000 HUF
28

5 db BASF audio kazetta, 90 perces, bontatlan
12093.

Rufpreis:
1 400 HUF
16

Szovjet evőeszköz készlet, hat személyes, 24 db. Rozsdamentes acél, jelzett, eredeti műanyag dobozában.
12094.

Rufpreis:
2 000 HUF

Indiai fém hamutartó domborműves díszítéssel, etikettel jelzett, kisebb kopásnyomokkal, d: 15 cm
12095.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reed & Barton Jamestown ezüstözött fém tálka, belsején zöld zománccal. Jelzett, elszíneződésekkel, kopásnyomokkal, d: 17 cm, m: 9,5 cm
12096.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi bőr műszerész táska, korának megfelelő kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 26x10x12 cm
12097.

Rufpreis:
2 000 HUF

Historizáló, aranyszínű fém gyertyatartó, kis zománclepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 23 cm
12098.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dekoratív, domborműves díszítésű réz tálka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 17,5 cm
12099.

Rufpreis:
1 800 HUF

12100.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi só- és borsszóró tartóállvánnyal, alpakka, üveg, jelzett (Hacker és Társa), kopásnyomokkal, 10x9,5 cm
12101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fedeles fűszertartó kanállal, üveg, alpakka, fa. A kanálon jelzéssel (Wellner), kopásnyomokkal, a fedélen kisebb sérülés, m: 14 cm
12102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüstözött alpakka kis méretű füles kínáló, domborműves díszítéssel, festett zöld üvegbetéttel. Jelzett, kopott, d: 7 cm, m: 6 cm
12103.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF