Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2582202
12092
413
Flea Market
Ásványgyűjtemény, rekeszes diófa tartódobozban, 30,5x28,5x11 cm 2582357
12093
413
Flea Market
5 db BASF audio kazetta, 90 perces, bontatlan 2582472
12094
413
Flea Market
Szovjet evőeszköz készlet, hat személyes, 24 db. Rozsdamentes acél, jelzett, eredeti műanyag dobozában. 2582478
12095
413
Flea Market
Indiai fém hamutartó domborműves díszítéssel, etikettel jelzett, kisebb kopásnyomokkal, d: 15 cm 2582548
12096
413
Flea Market
Reed & Barton Jamestown ezüstözött fém tálka, belsején zöld zománccal. Jelzett, elszíneződésekkel, kopásnyomokkal, d: 17 cm, m: 9,5 cm 2582925
12097
413
Flea Market
Régi bőr műszerész táska, korának megfelelő kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 26x10x12 cm 2582978
12098
413
Flea Market
Historizáló, aranyszínű fém gyertyatartó, kis zománclepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2582988
12099
413
Flea Market
Dekoratív, domborműves díszítésű réz tálka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 17,5 cm 2583038
12100
413
Flea Market
Olaj és ecet tartó, fém állvány + 2 db üveg dugóval, formába öntött, festett, kopásnyomokkal, 18x12 cm
2583042
12101
413
Flea Market
Régi só- és borsszóró tartóállvánnyal, alpakka, üveg, jelzett (Hacker és Társa), kopásnyomokkal, 10x9,5 cm 2583046
12102
413
Flea Market
Fedeles fűszertartó kanállal, üveg, alpakka, fa. A kanálon jelzéssel (Wellner), kopásnyomokkal, a fedélen kisebb sérülés, m: 14 cm 2583052
12103
413
Flea Market
Ezüstözött alpakka kis méretű füles kínáló, domborműves díszítéssel, festett zöld üvegbetéttel. Jelzett, kopott, d: 7 cm, m: 6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF