Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2548152
11936
413
6500
Flea Market
Konig & Meyer klasszikus kottatartó állvány ellenálló acélból, nikkel felülettel, 3 részből álló konstrukció, teleszkopikus kialakitás, 3 láb, összecsukható szerkezet, asztal méret: 44 x 21,5 cm, állítható magasság: 65-122 cm
2547802
11937
413
4600
Flea Market
2547728
11938
413
11000
Flea Market
2db fali tükör, gyertyatartóval, műanyag, aranyszínű, antikolt, m:32cm
2547569
11939
413
Flea Market
Kézzel kalapált réz fali dísztányér, halas motívummal, kopott, d:32cm
2547513
11940
413
Flea Market
Asztali alabástrom dohányzókészlet, kopott.
2547492
11941
413
Flea Market
Pezsgőhűtő vödör, alpakka, dombornyomott lovagi fejjel és fleur-de-lis (Bourbon-liliom) motívummal. Jelzés nélkül, kopásokkal, m:21, d:19cm
2559363
11942
413
Flea Market
Argentor jelzett szecessziós tálca, kopott, 53x33cm
2533021
11943
413
Flea Market
Elemes földgömb alakú rádió, működik, kopott, m: 22cm
2533009
11944
413
Flea Market
Capodimonte műanyag madárpár, jelzett, kopott, m: 18cm
2578711
11945
413
Flea Market
cca 1970-1980 Maraschinó tea, Compack, bontatlan fémdobozos tea, 250 gr., 10x10x10 cm
2581127
11946
413
Flea Market
10 db TUNGSRAM 100W-os izzó, bontatlan csomagolásban 2581070
11947
413
Flea Market
Tiszta asszony, rendes ház + Tiszta udvar rendes férj zománcozott fém táblák kopásnyomokkal, 33×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF