1928? André Kertész (1894-1985): Paul Arma (Weisshaus Imre, 1905-1987) magyar származású francia zeneszerző, zongoraművész, zeneetnológus, Bartók Béla tanítványának portréfotója, fotólap, jelzett a fotó alatt ceruzával (A. Kertész Paris), a hátoldalán dátumozva, 13x8 cm/ 1928? André Kertész (1894-1985): Photo of Paul Arma Paul Arma (Imre Weisshaus, 1905-1987) Hungarian born French pianist, composer, and ethnomusicologist, photo, signed, 13x8 cm
cca 1958 és 1969 között készült felvételek a Balatonról és a környezetéről, Medgyesi László (?-?) kecskeméti fotóművész hagyatékából 33 db vintage NEGATÍV, (Tihany, Badacsony, Balatonszemes, Balatonszabadi), a tároló tasakokon feliratozva, datálva, 6x6 cm és 6x9 cm
cca 1950 és 1975 között készült felvételek Budapestről (városképek, emlékképek, épületek, hangulatok, látképek, stb.), Sinka Antal (?-?) fényképész és fotóriporter hagyatékából 21 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
cca 1972 Hintaszékben napernyővel, jelzés nélküli fotóművészeti alkotás, szolidan erotikus, a hátoldalon szereplő felirat a Forte gyár azon termékére utal, amelyre ez a vintage nagyítás készült, ezüst zselatinos fotópapíron (selyemraszter felület, karton vastagság, a hordozó alapszíne, stb.), 12,9x8,7 cm
Ergy Landau (1896-1967) magyar származású francia fotográfus 5 db kínai útján készült pecséttel jelzett fotója, kettő feliratozva, néhány sarkán kis kopásnyomokkal, 17x23 cm és 20x17 cm közötti méretben
cca 1960 és 1989 között készült akt felvételek, Marinkay István (1920-?) veszprémi fotóművész hagyatékából 13 db vintage aktfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, jelzés nélkül, 14x9 cm és 6x9 cm között
cca 1886 Déchy Mór (1851-1917): "Les ruines du chateau d'Outskhour". Atskuri/Atsquri várának romjai (Kaukázus, Grúzia). Dóczy Mór geográfus fotója. Fotó kartonon, feliratozott, sérült, foltos kartonnal, a kartonon sarkán hiánnyal, 13,5x19 cm, karton: 32x39 cm/ cca 1886 Mór Déchy (1851-1917): "Les ruines du chateau d'Outskhour". Ruins of Atskuri/Atsquri castle, Caucasus, Georgia. Photo on board, damaged, spotty, with lack on the board's corner, 13,5x19 cm, board: 32x39 cm/
cca 1902 Mittermayer (Markóczi) Alajos soproni fotós mexikói fotói, (Gyula nevű személy jegyzeteivel.) Az egyik fotón ahogy S.M.S Szigetvár kiköt Veracruz kikötőében, közte sok sérült, 63 db, 12×20 cm
cca 1880 Lánchíd, a háttérben a budai várheggyel, fotó, Alois Beer, K. u. K. Hofphotograph Klagenfurt, a hátoldalán feliratozva és pecséttel jelzett, az egyik alsó sarkán hiánnyal, a felső szélén egészen apró sérülésekkel, 11x15 cm