Foto

Zahl der Lose: 317

1932 Szentpál Olga mozgásművészeti stúdiójában készült fotóművészeti alkotás 24x30 cm
10984.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

1928? André Kertész (1894-1985): Paul Arma (Weisshaus Imre, 1905-1987) magyar származású francia zeneszerző, zongoraművész, zeneetnológus, Bartók Béla tanítványának portréfotója, fotólap, jelzett a fotó alatt ceruzával (A. Kertész Paris), a hátoldalán dátumozva, 13x8 cm/   1928? André Kertész (1894-1985): Photo of Paul Arma Paul Arma (Imre Weisshaus, 1905-1987) Hungarian born French pianist, composer, and ethnomusicologist, photo, signed, 13x8 cm
10985.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
9

Katkó István: Gyufák reklámfotója, jelzetlen fotó, 18×24 cm
10986.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1958 és 1969 között készült felvételek a Balatonról és a környezetéről, Medgyesi László (?-?) kecskeméti fotóművész hagyatékából 33 db vintage NEGATÍV, (Tihany, Badacsony, Balatonszemes, Balatonszabadi), a tároló tasakokon feliratozva, datálva, 6x6 cm és 6x9 cm
10987.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1960-1970-es évek, Sinka Antal (?-?) fényképész és fotóriporter hagyatékából 13 db vintage NEGATÍV, többféle témáról, 6x6 cm
10988.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1950 és 1975 között készült felvételek Budapestről (városképek, emlékképek, épületek, hangulatok, látképek, stb.), Sinka Antal (?-?) fényképész és fotóriporter hagyatékából 21 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
10989.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1972 Hintaszékben napernyővel, jelzés nélküli fotóművészeti alkotás, szolidan erotikus, a hátoldalon szereplő felirat a Forte gyár azon termékére utal, amelyre ez a vintage nagyítás készült, ezüst zselatinos fotópapíron (selyemraszter felület, karton vastagság, a hordozó alapszíne, stb.), 12,9x8,7 cm
10990.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ergy Landau (1896-1967) magyar származású francia fotográfus 5 db kínai útján készült pecséttel jelzett fotója, kettő feliratozva, néhány sarkán kis kopásnyomokkal, 17x23 cm és 20x17 cm közötti méretben
10991.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1960 és 1989 között készült akt felvételek, Marinkay István (1920-?) veszprémi fotóművész hagyatékából 13 db vintage aktfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, jelzés nélkül, 14x9 cm és 6x9 cm között
10992.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

cca 1886 Déchy Mór (1851-1917): "Les ruines du chateau d'Outskhour". Atskuri/Atsquri várának romjai (Kaukázus, Grúzia). Dóczy Mór geográfus fotója. Fotó kartonon, feliratozott, sérült, foltos kartonnal, a kartonon sarkán hiánnyal, 13,5x19 cm, karton: 32x39 cm/   cca 1886 Mór Déchy (1851-1917): "Les ruines du chateau d'Outskhour". Ruins of Atskuri/Atsquri castle, Caucasus, Georgia. Photo on board, damaged, spotty, with lack on the board's corner, 13,5x19 cm, board: 32x39 cm/
10993.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1902 Mittermayer (Markóczi) Alajos soproni fotós mexikói fotói, (Gyula nevű személy jegyzeteivel.) Az egyik fotón ahogy S.M.S Szigetvár kiköt Veracruz kikötőében, közte sok sérült, 63 db, 12×20 cm
10994.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1880 Lánchíd, a háttérben a budai várheggyel, fotó, Alois Beer, K. u. K. Hofphotograph Klagenfurt, a hátoldalán feliratozva és pecséttel jelzett, az egyik alsó sarkán hiánnyal, a felső szélén egészen apró sérülésekkel, 11x15 cm
10995.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF