Flohmarkt Zahl der Lose: 771
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2455711
11835
401
Flea Market
2455709
11836
401
Flea Market
Aiwa retro rádió és 2 db óra, apró sérülésekkel, nincs kipróbálva.
2459351
11837
401
Flea Market
Díszes tőr egyiptomi motívumokkal, rozsdamentes acél, fa állvánnyal, az állványon kis kopásnyomokkal, h: 37 cm 2459688
11838
401
Flea Market
Vegyes bolha tétel (7 db), közte réz kancsó, plakett és képkeret, alpakka emlékkanál, távol-keleti bambusz tálka, stb., kissé kopottas állapotban
2460438
11839
401
Flea Market
Rotring golyóstoll + Rothenberger írókocka, használatlan 2460748
11840
401
Flea Market
Díszes, vászon borítású fémzáras doboz, belül két részre osztott, piros szövet béléssel, kulcs nélkül, 23x19,5x8cm
2461246
11841
401
Flea Market
Régi Nagy-Magyarország térkép és világtérkép reprintje, 2 db, merített papíron, fóliában, újszerű állapotban, 40x30 cm 2461238
11842
401
Flea Market
Magyar gyártmányú vívósisak, kopásnyomokkal, kissé foltos, sérült béléssel
2461232
11843
401
Flea Market
AEG Rimini 50 vezetékes telefon, működik, alig használt állapotban 2461033
11844
401
3800
Flea Market
Kézi narancsprés, krómozott fém, 18x15x19 cm 2461015
11845
401
Flea Market
Kagyló formájú fém kaviártartó, 2 db, kis kopásnyomokkal, 12,5x12,5x5 cm 2460969
11846
401
Flea Market
Pavasaris retró parfüm és kölni, tartalommal, eredeti, kissé kopott díszdobozában
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF