Flohmarkt

Zahl der Lose: 771

Pingpong szett
11835.

Pingpong szett

Rufpreis:
1 400 HUF
18

Aiwa retro rádió és 2 db óra, apró sérülésekkel, nincs kipróbálva.
11836.

Rufpreis:
1 800 HUF

Díszes tőr egyiptomi motívumokkal, rozsdamentes acél, fa állvánnyal, az állványon kis kopásnyomokkal, h: 37 cm
11837.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Vegyes bolha tétel (7 db), közte réz kancsó, plakett és képkeret, alpakka emlékkanál, távol-keleti bambusz tálka, stb., kissé kopottas állapotban
11838.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rotring golyóstoll + Rothenberger írókocka, használatlan
11839.

Rufpreis:
1 200 HUF

Díszes, vászon borítású fémzáras doboz, belül két részre osztott, piros szövet béléssel, kulcs nélkül, 23x19,5x8cm
11840.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi Nagy-Magyarország térkép és világtérkép reprintje, 2 db, merített papíron, fóliában, újszerű állapotban, 40x30 cm
11841.

Rufpreis:
800 HUF
14

Magyar gyártmányú vívósisak, kopásnyomokkal, kissé foltos, sérült béléssel
11842.

Rufpreis:
4 000 HUF

AEG Rimini 50 vezetékes telefon, működik, alig használt állapotban
11843.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kézi narancsprés, krómozott fém, 18x15x19 cm
11844.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kagyló formájú fém kaviártartó, 2 db, kis kopásnyomokkal, 12,5x12,5x5 cm
11845.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pavasaris retró parfüm és kölni, tartalommal, eredeti, kissé kopott díszdobozában
11846.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF