1915-1916 Deutsche Kunst und Dekoration, Band XXXVII, Oktober 1915- März 1916, német nyelvű képzőművészeti, iparművészeti és építészeti folyóirat egybekötött számai, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, több Josef Hoffmann által tervezett enteriőrrel és bútorral, vászonkötésben, megerősített kötéssel
Herczeg Ferenc (szerk.): Uj Idők 1915 I. kötet, fél évfolyam. Budapest, 1915, Singer és Wolfner. I. világháborús képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott szecessziós félvászon kötésben. A gerince sérült.
1918 Andenken an den Besuch des Herrscherpaares in Pozsony, 16. Juli 1918. Herausgegeben von der Verwaltung des General der Kavallerie Ritter "Gerstenberger-Gerstberg-Fondes" des k. u. k. Militärkommandos Pozsony. / Az Uralkodópár 1918. július 16-án Pozsonyban tett látogatásának emléke. Kiadja a pozsonyi cs. és kir. katonai parancsnokság lovag "Gerstenberger-Gerstberg alapjának" gondnoksága. Képes emlékalbum IV. Károly és Zita királyné pozsonyi látogatásáról, fekete-fehér fotókkal, közte számos katonákat ábrázoló. Rossz állapotú, szétvált, ragasztott borítóval, kijáró lapokkal, 30 p.