Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 162
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2463632
15691
401
Books: History
Pető Andrea: Láthatatlan elkövetők. Nők a magyarországi nyilasmozgalomban. Bp., 2019, Jaffa. 288 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2463626
15692
401
Books: History
Vonyó József: Jobboldali radikálisok Magyarországon. 1919-1944. Tanulmányok, dokumentumok. H.n., 2012, Kronosz. 247 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2463640
15693
401
Books: History
2463790
15694
401
Books: History
Kubler, George: Az idő formája. Megjegyzések a tárgyak történetéről. Bp., 1992., Gondolat. 226 p. Kiadói papírkötés, néhány lap kissé foltos.
2464654
15695
401
Books: History
Márki Sándor: Magyar középkor. Bibliotheca Vitae, Az Élet Könyvei sorozat. Bp., Élet Irodalmi és Nyomda Rt., 1914. Kiadói egészvászon kötés.
2285397
15696
401
Books: History
Alpheus Todd: A parliamenti kormányrendszer Angliában, s annak eredete, kifejlődése, és gyakorlati alkalmazása. III. köt. Ford.: Dapsy László. Bp., 1877, MTA. Papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, kissé dohos. Felvágatlan példány. 2460359
15697
401
Books: History
Forrai Sándor: Az ősi magyar rovásírás az ókortól napjainkig. Egy botra rótt középkori székely kalendárium és egyéb rovásírásos nyelvemlékeink. Lakitelek, 1994, Antológia. 420 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2444218
15698
401
Books: History
Gergely Jenő - Héri Vera: Pápák emlékezete. Pápai érmek, rendjelek, kitüntetések és pénzek. Bp.,1991, Unikornis Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
2460873
15699
401
Books: History
Heinrich Gusztáv: Etzelburg és a magyar húnmonda (székfoglaló). Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, 1882, MTA, p39 Fűzve .sérült kiadói borítékban 2466980
15700
401
Books: History
Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. Szerk.: Kulcsár Margit. A bevezetőt írta: Kulcsár Péter. Bp., 1981, Magyar Helikon. 475 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban. 2461909
15701
401
Books: History
Dr. Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Körösi Csoma Sándor halálának 100. évfordulóján. Bp., (1942), Stádium Sajtóvállalat Rt., 230 p. + 8 t. Kiadói félvászon-kötés, belül szétvált kötéssel. 2460351
15702
401
Books: History
Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták. 1935-1944. Bp., 1966, Kossuth. 349 p. Kiadói egészvászon kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF