Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 289

17550.

Rufpreis:
1 000 HUF

Taylor, David: Arany kutyakönyv. Ford.: Garai Attila. Bp., 1991, Corvina. 240 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17551.

Rufpreis:
1 200 HUF

Harminc év. 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták: a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp., [1907], Wodianer F. és Fiai. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
17552.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő József 7 könyve: Uz Bence; Isten igájában; Halhatatlan élet; Jézusfaragó ember; Havasok könyve. Bp., 1936-1941, Révai. Kiadói halina kötés, sérült, kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, az egyik köteten az elülső borító hiányos. + Madéfalvi veszedelem; Az én népem. Bp., 1943, Révai. Sérült kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet hátsó borítója nagyrészt levált.
17553.

Rufpreis:
2 400 HUF

17554.

Rufpreis:
800 HUF

P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények I-III. (egybekötve). Bp., 1934, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Korlátozott számú kiadás.
17555.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tömöry Tamás: Lakásunk. Budapest, 1979, Műszaki Könyvkiadó. A szerző rajzaival illusztrált. Kiadói karton kötésben, kopottas fedőlap, egyébként jó állapotban.
17556.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben; Ábel az országban; Ábel Amerikában. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. I., II., XIX. kötet. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. 192+210+248 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
17557.

Rufpreis:
1 400 HUF

Druon, Maurice: Az elátkozott királyok. I-VI. kötet. Ford.: Gyáros Erzsébet. Bp., 1999-2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17558.

Rufpreis:
4 000 HUF

Proust, Marcel: Az eltűnt idő nyomában. I-III. kötet. Ford. és a jegyzeteket írta: Gyergyai Albert. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17559.

Rufpreis:
2 000 HUF

17560.

Rufpreis:
12 000 HUF

Görög Ibolya: Summa Summarum. Európaiság - hitelesség - protokoll. Bp, 2019, Athenaeum. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. . A szerző által dedikált példány.
17561.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF