Taylor, David: Arany kutyakönyv. Ford.: Garai Attila. Bp., 1991, Corvina. 240 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Harminc év. 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták: a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp., [1907], Wodianer F. és Fiai. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
Nyírő József 7 könyve: Uz Bence; Isten igájában; Halhatatlan élet; Jézusfaragó ember; Havasok könyve. Bp., 1936-1941, Révai. Kiadói halina kötés, sérült, kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, az egyik köteten az elülső borító hiányos. + Madéfalvi veszedelem; Az én népem. Bp., 1943, Révai. Sérült kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet hátsó borítója nagyrészt levált.
Tömöry Tamás: Lakásunk. Budapest, 1979, Műszaki Könyvkiadó. A szerző rajzaival illusztrált. Kiadói karton kötésben, kopottas fedőlap, egyébként jó állapotban.
Tamási Áron: Ábel a rengetegben; Ábel az országban; Ábel Amerikában. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. I., II., XIX. kötet. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. 192+210+248 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Kenedi Géza dr.: A pénz, Krőzustól Rockefellerig. Századok Legendái. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, gerincnél kopott, szakadt, egyébként jó állapotban.
Görög Ibolya: Summa Summarum. Európaiság - hitelesség - protokoll. Bp, 2019, Athenaeum. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. . A szerző által dedikált példány.